SUBSIM Radio Room Forums



SUBSIM: The Web's #1 resource for all submarine & naval simulations since 1997

Go Back   SUBSIM Radio Room Forums > Subsim International > Subsim.com Polskojęzyczne forum dyskusyjne
Forget password? Reset here

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 08-21-06, 05:34 PM   #21
grallmn
Watch
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 24
Downloads: 4
Uploads: 0
Default Polish Run misja 45

Polish Run misja 45

Tasman1395 - bez zatopienia - nie przeżył
grallmn - 2 zatopienia - przeżył
Landing Ship Tank LST1 - 2156 brt
Small tanker1 - 4248 brt
Wolf-1393 - 1 zatopienie - przeżył (co prawda go wywaliło, ale do tego czasu walczył dzielnie).
Troop Transport1 - 8006brt
arcturus1974 - bez zatopienia - nie przeżył
Bahr1 - bez zaatopienia - nie przeżył

Ciekawa misja, od razu początek misji pokazał, że eskorta będzie gorsza od chmary komarw.

Najpierw pojawił się krążownik pomocniczy w eskorcie Hunta. Okazało się, że to Hospital do ktrego nie można stzrelać. No ale cż, jak najpierw się robi potem sie myśli... i posłałem mu 2 cygara. Na szczęście tylko jedno go trafiło. Trochę to rozwścieczyło eskortę. Przydusili pod wodą arcturusa i bahr`a. Nie wiadomo skąd nagle przypłynęły 3 hunty i 2 tribale. Jatkę zrobiły chłopakom niemiłosierną. Ja schroniłem się na 150m i przeładowałem torpedy, ktre straciłem przy zatapianiu Landing Shipa. W tym czasie eskorta nieźle pokiereszowała niektrych.
Wolf z uporem i stanowczością prbował zatopić Troop transport`owca. Ten jednak łatwo poddać się nie chciał. Złapał przechył na dziub i dryfował dalej. Lecz Wolf z zimną krwią przeczekał rajd 2 DD i po wynurzeniu dokończył go z deck guna.
I tu zaraz... trach - Wolf nam zniknął. Nie wiem, okno otworzył na łajbie, czy co?
Za to Tasman stał się ulubionym celem dzikiej eskorty. Pozostało 7 minut do zakończenia rozgrywki jak go zaczęli dusić. I tak go dusili..., że udusili :-) Zabrakło mu 1 minuty aby zakończyć misię. Wszyscy, ktry nie przeżyli zginęli podczas ataku jak bohaterowie. Tylko na co nam martwi bohaterowie?...



__________________
GG 3258348

Last edited by grallmn; 08-24-06 at 02:36 PM.
grallmn is offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT -5. The time now is 10:58 PM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 1995- 2024 Subsim®
"Subsim" is a registered trademark, all rights reserved.