SUBSIM Radio Room Forums



SUBSIM: The Web's #1 resource for all submarine & naval simulations since 1997

Go Back   SUBSIM Radio Room Forums > Subsim International > Subsim.com Polskojęzyczne forum dyskusyjne
Forget password? Reset here

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 09-15-06, 05:32 PM   #106
Tasman
Gunner
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 99
Downloads: 61
Uploads: 0
Default

POLISH RUN 77
MISJA Z PAKIETU SEA DEVILS PANAMA-BIAłE TYGRYSY
GODZ. 22.OO
HOST:Tasman1395
USTAWIENIA: 100% REAL


tu-144, rozłączony (liczony-czyli tak jak zatopiony), 4 zatopienia
Clemson Destroyer 1190t
T3 Tanker 11669t
Small Tanker 4268t
Tug Boat 1104t

bocian4000, zatopiony, 1 zatopienie
T3 Tanker 11670

olpiter, zatopiony, 1 zatopieni, 1 zestrzelony samolot
Small Coastal Vassel 111t
PBY Catalina Search Plane

Tasman1395, przezył, bez zatopień

janko175, zatopiony, bez zatopień


misja dziwna, widzę samotnego mercha odpalam torpedy pudło na powierzchnię wymiana ognia i zostaje mi 44% hull i wachtowy dead; potem głębiny odczekuję aż eskorta sobie odpłynie i kolejne swobodne niewykorzystane ataki, staktów wroga nie mogłę podejsc pod kątem 90 stopni, ciągle mi uciekały a trudno pod wodą je było gonic, do końca gry praktycznie nie widziałem eskorty



Tasman is offline   Reply With Quote
Old 09-16-06, 08:29 AM   #107
Tasman
Gunner
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 99
Downloads: 61
Uploads: 0
Default

oficjalna strona POLISH RUN
www.uboots.ibox.pl

wszystkich serdecznie zapraszam
Tasman is offline   Reply With Quote
Old 09-16-06, 05:59 PM   #108
PL_Marco
Mate
 
Join Date: Aug 2006
Location: Poland
Posts: 51
Downloads: 32
Uploads: 0
Default

Polish Run patrol 78 (16.09.2006 godz. 22:00)
Host: Tasman1395
USTAWIENIA: 100% real
Misja: "Wilki Nocy"

PL_Marco ---> przeżył, zatopił:
C3 Cargo 7901 BRT
Coastal Merchant 1996 BRT
i upierdliwą korwete typu Flower 950t


Cpt.McClane ---> przeżył, zatopił:
Flower Corvette 950t
Coastal Merchant 1995 BRT
Coastal Merchant 1993 BRT
V&W Destroyer 1188t

grallmn ---> poległ, ale wcześniej zatopił:
Flower Corvette 950t

Tasman1395 ---> przeżył, zatapiając:
Coastam Merchant 1992 BRT

janko175 ---> przetrwał, zatopił:
Coastal Merchant 1999 BRT

olpiter ---> poległ, nic niezatopił



Zaczeło się dosyć ciekawie od przypadkowego odpalenia torpedy przez (kurde zapomniałem kogo:hmm ale to był najszybszy atak bo niektórzy jeszcze chyba nawet "IN" nie zdążyli wpisać. Potem się ekipa rozruszała i pierwszy zaatakowałem ja wysyłając na dno najpier C3 a potem Coastal Merchanta (notabene dosłownie przed mojim dziobem w chwili gdy odpalac mam torpede do mercha wyskakuje peryskop, więc odruchowo już zdejmuje palec ze spustu i czakam chwile że strzałem). Następnie mykam w głebiny (było aż 80 m ) i umykam przed rozwścieczoną eskortą, (a było jej tam troche) i w tym czasie reszta ekipy topi merchy. Po przeładowaniu torped i zgubieniu kilku DD wyszedłem na peryskopową i obserwowałem pobliskie DD i ta upierdliwą korwete, DD po chwili odpływa a ja wysyłam "Kwiatuszka" na dno.

Następnie że było spokojnie to wyszedłem zaczerpnąc powietrza a inni poszli w moje ślady, a że Tasman kazał grac do końca, czyli 30 minut przeszło to zaczeliśmy ścigac konwój. Dwóch naszych wilków dopada "rannego" mercha i topi go a działa (Merch idzie na konto tasmana ale on obrywa od DD które leci w jego strone). Ja byłem dosyć z tyłu i w akcie deperacji ostrzeliwałme DD z działa (i całkiem dobrze mi to pod koniec szło) a potem inni zaczeli mi pomagać( jak byłem jakieś 2500m dostałęm kilka razy i mykłem na peryskop) ale gdy wróciłęm na powierzchnie to DD wyglądało jak ser i zostało zaliczone na konto Cpt.McClane.


Tabelki końcowe:
http://img226.imageshack.us/my.php?image=sh3t1gr6.jpg
http://img207.imageshack.us/my.php?image=sh3t2yk4.jpg


No i tym razem eskorta niedała mi rady i wróciłem do portu (oby tak dalej)

Last edited by PL_Marco; 09-17-06 at 03:43 AM.
PL_Marco is offline   Reply With Quote
Old 09-17-06, 01:53 PM   #109
grallmn
Watch
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 24
Downloads: 4
Uploads: 0
Default

A oto gif ze screenów z sytuacji jaką miał Tasman. Niewiele brakowało aby tonący statek zabrał go ze sobą na dno.

__________________
GG 3258348
grallmn is offline   Reply With Quote
Old 09-18-06, 04:50 PM   #110
lucienSeth
Medic
 
Join Date: May 2006
Location: Poland
Posts: 162
Downloads: 8
Uploads: 0
Default Polish Run No.: 79

PolishRun No.: 79 (17.09.2006 22:30)
Misja: HX-72 (PolishRun - premiera )
Host: lucienSeth
Ustawienie: 100% real

marco_551: zatopiony, 1 zatapienie:
  • Small Merchant - 2 395 t
olpiter: zatopiony, 1 zatopienie:
  • Small Merchant - 2 387 t
PL_Marco: zatopiony, 1 zatopienie:
  • T3 tanker - 11 486 t
lucienSeth: zatopiony, 2 zatopienia:
  • T3 tanker - 11 504 t
  • C3 Cargo - 7 984 t
Razem: 19 488 t
Cpt.McClane: przeżył, 5 zatopień !!!!:
  • Auxiliary Cruiser - 13 850 t
  • V&W Destroyer - 1 188 t
  • C Class Destroyer - 1 375 t
  • T3 Tanker - 11 507 t
  • Flower Corvette 950 t
Razem: 28 870 t

Premierowy "występ" misji HX-72 rozpoczął się szarżą we wschodzącym słońcu 3 u-bootów. PL_Marco, lucienSeth i Cpt.McClane szykiem liniowym zmierzali szybko w strone konwoju. Nie wiem jak pozostałym, prawdopodobnie po drugiej stronie konwoju, rozpoczęła sie misja, ale po dotarciu w pobliże konwoju wziąłem na cel AC, ku mojemu zdziwieniu (miałem do niego 3800 m) dostał torpede, chwile potem drugą i poszedł na dno. Po 5 min Cpt.McClane zatopił DD.
Wziąłem na cel T3, C3 i C2 posłałem po "rybce" ale chybiłem w C2 i C3. T3 dostał w dziub ale poszedł dalej. Lecz po chwili dostał torpede od PL_Marco i poszedł na spotkanie z Neptunem.
W tym czasie Cpt.McClone dorwał drugiego blaszaka i rozpoczął zarabiać na miano "zbójcy blaszaków".
Strzelałem do następnego C3 lecz to nie był mój dzień, pudło. Zanurzyłem sie aby przeładować torpedy. Usłyszałem tylko jak marco_551 i Cpt.McClone posyłają na dno swoje zdobycze, a potem musiałem zmykać przed eskortą (sam sobie taka ustawiłem - Elite co mnie podkusiło ).
Po 15 min wyszedłem na peryskopową w środku konwoju rozglądajęc się zobaczyłem jak 3 DD na coś polują i w chwile potem PL_Marco zdziwiony napisał "Co to było?" i został zatopiony. Nie wiem czy tuz przed czy po nim poszedł na dno marco_551. Więc zotały 3 u-booty i ponad 30 tłustych celów. Niby raj ale nie dla mnie. Jak tylko się wynurzyłem posłałem 3 torpedy. 2 w stronę T3 i jedną w kierunku C2. I znowu pech czy też szczęście nie wiem jak to nazwać, T3 dostaje torpedą i w pięknej eksplozji idzie na dno, druga torpeda idzie w dal. C2 dostaje torpede ale idzie dalej, a po moim kiosku dzwonią pociski z DD, który wyłonił się zza T3 za moją rufą (chyba jeden z tych które zatopiły PL_Marco. Ide na 160m daje stop i udaje dziurę w wodzie.
Siedząc w głębinach słyszę jak Cpt.McClone posyła na dno "kwiatka", a olpiter SmallMercha.
Jak mi się wydawało moi prześladowcy poszli sobie więc wyskoczyłem na peryskop i posłałem na dno C3. I podziwiając agonię usłyszałem jak coś sie do mnie zbliża, obróciłem peryskop i zobaczyłem DD jak idzie prosto na mnie. Alaaarm!!!!!!!!! na 180m i mała naprzód cichutko uciekam.
Mam jeszcze 2 torpedy w zewnętrznych ładowniach więc mysle sobie oddale się od konwoju, przeładuje i wyjdę na pozycje. W tym czasie eskorta topi olpitera.
Słysząc jak z tyłu konwoju utykają 2 namiary wychodzę na peryskopową. Maszyny stop wysuwam peryskop i ... Jeden skurczybyk DD słuchał a drugi przejechał się po mnie jak ekspress TGV i poszedłem na dno.
Mogłem więc zabrać się do podziwiania poczynań "pogromcy blaszaków". Siedział sobie na peryskopowej blisko uszkodzonych C3 i czekał. Po pewnym czasie DD odeszły. Nasz Cpt. ruszył w stronę Cargo (miał jakieś 300m do jednego i 800 m do drugiego C3) namierzając się na dalszego. W momencie jak odpalił torpede oba C3 ruszyły.
Ten bliższy wszedł w tor torpedy i... nic torpeda zniszczona, a C3 płynie dalej i o mały włos nie taranuje u-boota.


Drugi też umyka lecz Cpt.McClane posyła mu rybkę i trafia lecz cargo pomimo uszkodzeń uchodzi.

To była ostatnia torpeda i tym samym zakończyliśmy tę misje.



Proszę o opinie uczestników, wg. mnie mogłem troche utrudnić warunki pogodowe np. zwiekszyć siłe wiatru itp.

pozdr.
__________________
Człowiek budzi się rano, morze budzi się w nocy.
lucienSeth is offline   Reply With Quote
Old 09-18-06, 05:10 PM   #111
lucienSeth
Medic
 
Join Date: May 2006
Location: Poland
Posts: 162
Downloads: 8
Uploads: 0
Default PolishRun No.: 80 czyli "Pogromca blaszaków w akcji" :P

PolishRun No.: 80 (17.09.2006 00:30)
Misja: Aniołowie śmierci (SeaDevils)
Host: lucienSeth
Ustawienie: 100% real

lucienSeth: zatopiony, 1 zatopienie:
  • Auxiliary Cruiser - 13 850 t
Cpt.McClane: przeżył, 8 zatopień !!!!!!!!!!!!:
  • Hunt I Destroyer - 1 000 t
  • C Class Destroyer - 1 375 t
  • Tribal Destroyer - 1 850 t
  • Armed Trawler - 530 t
  • Small Merchant - 2 402 t
  • V&W Destroyer - 1 188 t
  • Small Tanker - 4 248 t
  • J Class Destroyer - 1 690 t
Razem: 14 283 t

Misja nocna, morze naszczęście spokojne, klimat śródziemnomorski . Powoli podeszliśmy w pobliże konwoju. Zobaczyłem DD który przeszukiwał reflektorem powierzchnie morza oraz za nim AC w odległości około 2800m. Wziąłem namiary prędkość 8w AOB 90 odległość jw. Posłałem rybki i czekam. Patrzę na stoper i DD i nic, obserwuję więc AC zbliża się czas uderzenia, mija i bum AC idzie na dno, a eskorta dostaje szału, od sterburty na pełnej prędkości zbliżają się 2 DD. Widzę też w oddali w 2 TroopTransport ale są za daleko skutecznego strzału. Schodzę na 100m (do dna 28m płytko!!) nademną szaleją 2 DD.
Zbliżam się do TT cały czas nasłuchując co robią blaszanki i słyszę nagle jak jeden idzie na dno, tak więc "Pogromca blaszaków" spuścił psy wojny i rozpoczął koncert.
Nie mija 5 minut idzie na na dno kolejny. Ale już wtedy eskorta dostaje szału i szuka wściekle Cpt.McClone.
Ja w tym czasie uwolniłem się nieco od "opieki" DD i wychodze na peryskop robie obrót i jest TT w odległości 1600. Biorę namiary i przed strzałem jeszce się rozglądam i widze jak znowu w moim kierunku (tym razem od rufy) zbliża sie DD w towarzystwie Armed Trawlera, więc biorę odległość od TT i strzelam. Alaaaaaaaaaaaarm!!! Spadam na dno jak kamień i zarządzam ciszę. Liczę bomby i udaje "dno".
Trwa to około 40 min potem najpierw odchodzi DD a potem Trawler zaczyna się oddalać. W sonarze słyszę detonacje torpedy i słyszę jak Cpt. posyła w objęcia Neptuna blasznkę.
Ide na peryskopową w pobliżu czysto tylko w oddali widze jak Cpt.McClone na powierzchni coś ostrzeliwuje. Wię daje na powierzchnie i całą naprzód gonię konwój. Obsadzam działko i strzelam do trawlera a tu zdziwko przez przypadek ostrzeliwuje u-boota, zmieniam cel i ostrzeliwuje właściwy cel. Jakoś to nie był mój dzień, z mroku nocy wyłaniają się 2 DD, dostaję się pod ich ogień, uszkodzenia kiosku i dziobowej części kadłuba (zostaje 30%) zanurzenie, jak muł mój u-boot idzie pod powierzchnie. Dostaje kolejne pociski z kadłuba zostaje 6%, wreszcie kiosk chowa się pod powierzchnią. Chief melduje 20m ide niżej 25, 30, 35... zalanie przedniej części kadłuba i potem już poszło szybko w kierunku dna. To był mój koniec.
Po odejściu DD "Pogromca blaszaków" wykańcza uszkodzonego trawlera i goni konwój. Dopada mercha i kończy jego żywot. W jego kierunku zbliża się DD Cpt. spokojnie idzie na peryskopową i czeka. DD szuka uboota i dostaje "prezent".



Pogromca dogania potem konwój i znów z działa wykańcza SmallTankera, chowa się przed blaszakiem który dostaje jw. to już szósty OW dzisiejszej nocy. Niestety Cpt.McClone ma już tylko torpedy w zewnętrznych slotach, a tu zbliża się "mięsko" i bierze go w obroty.

Jak widać jest blisko ale nie trafia bo wali za głąboko i Cpt.McClone oddala sie nietknięty.
Na tym zakończyliśmy dzień pogromu blaszanek przez Cpt.



pozdr.
__________________
Człowiek budzi się rano, morze budzi się w nocy.

Last edited by lucienSeth; 09-20-06 at 06:04 AM.
lucienSeth is offline   Reply With Quote
Old 09-19-06, 09:57 AM   #112
tu-144
Swabbie
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 12
Downloads: 0
Uploads: 0
Default Polish Run 81

POLISH RUN 81 (18.09.2006 godz. 22.30)

MISJA "PIERWSZE PATROLE"

UBOOT - VIIB
Host: PL_Marco
Ustawienie: 100% real

Do walki wyruszyli:

- PL_Marco - przeżył (bez zatopień)
- tu-144 - przeżył, 3 zatopienia [ Small Merchant ( 2402 BRT); C2 Cargo ( 6396 BRT); Hunt I Destroyer ( 1000 BRT)]

Nie udało się zgromadzić większej ilości okrętów zdolnych do walki , ale pomimo tak skromnych sił nieustraszeni kapitanowie: PL_Marco i tu-144 udali się na odprawę.
"Jest rok 1940. Wojna tak naprawdę dopiero teraz zaczyna wchodzić w swą decydujacą fazę.
Tworzą sie pierwsze konwoje. Dla wielu dowodców to pierwsze bojowe patrole tej wojny.
Rozpoczynają sie pierwsze patrole na Morzu Północnym..." To fragmenty z odprawy przed misją.
Dysponując tylko takimi siłami zdawaliśmy sobie sprawę, że czeka nas niełatwa misja.
Na samym początku patrolu hydroakustyk zlokalizował w znacznej odległości konwój. Wydałem komendę "cała naprzód" i skierwałem okręt w kierunku konwoju.
Gdy zbliżyłem się na odległość kontaktu wzrokowego, dostrzegłem wściekle atakującą PL_Marco eskortę konwoju.
Eskorta zajęta namierzaniem okrętu PL_Marco nie niepokoiła mnie wcale i mogłem spokojnie wysyłać moje "rybki" w kierunku statków plynących w konwoju.
Nie wszystkie moje torpedy popłynęły w oczekiwanym przezemnie kierunku (będę musiał oddać do przeglądu moje urządzenia celownicze), ale i tak zatopiłem 2 statki.
PL_marco cały czas dzielnie wywijał się wściekle atakującej go eskorcie a trzeba przyznać że nie bardzo miał się gdzie skryć bo pod kilem miał tylko 85 metrów wody.
Sierowałem dwie ostatnie moje "rybki" w stronę atakujących PL_Marco okrętów eskorty. Jedna torpeda trafiła niszczyciel a ten bardzo szybko nabrał wody i udał się zwiedzać dno.
Pod koniec misji wynurzyłem okręt i ostrzelałem okręty eskorty z działa lecz ze względu na znaczną odległość - nie spowodowało to większych szkód.
[/IMG]
[/IMG]
------------------
opisł: tu-144

Last edited by tu-144; 09-20-06 at 01:51 PM.
tu-144 is offline   Reply With Quote
Old 09-19-06, 01:02 PM   #113
PL_Marco
Mate
 
Join Date: Aug 2006
Location: Poland
Posts: 51
Downloads: 32
Uploads: 0
Default

A oto przykłąd celności tu-144 strzelającego z dział. Odlupany maszt blaszaka, który przepływał nademną (całe szczęście bombek niewysypał tym razem). A swoją droga to jeszcze tak to mnie eskorta niecisła. Był nawet taranik mały i skończyłem z uszkodzeniami na poziomie 58% + szlag trafił działko pl. i pokładowe działo.

SCREEN ---> http://img213.imageshack.us/img213/5158/masztki6.jpg
PL_Marco is offline   Reply With Quote
Old 09-20-06, 04:06 AM   #114
Tasman
Gunner
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 99
Downloads: 61
Uploads: 0
Default

POLISH RUN 82
MISJA Z PAKIETU POLISH RUN SC-26 (NIESTETY MISJA DO BANI)
HOST: Tasman1395
USTAWIENIA: 100% REAL

michal9999, zatopiony, 4 zatopienia
C2 Cargo
T2 Tanker
T2 Tanker
Coastal Merchant razem: 29665t

tu-144, przeżył, 4 zatopienia
Crusier
V&W Destroyer
2 x Small Merchant razem: 19757t

Tasman1395, przezył, 2 zatopienia
2 x C2 Cargo razem: 12736t

marco_551, przezył, 1 zatopienie
C2 Cargo 6303t

kultura, przezył, 1 zatopienie
C2 Cargo 6452t

bocian4000, rozłączony, bez zatopień

arcturus1974, rozłączony, bez zatopień

Cpt.McClane, rzołączony-sam wyszedł, bez zatopień
wszyscy rozłącznie powinni byc liczeni bo rozłączyli się lub zostali rozłaczeni po swoim ataku

nowa misja z pakietu POLISH RUN, że tak użyję łagodnego słowa - do dupy; w zasadzie nie powinienem pisac raportu, popatrzcie na czasy zatopien okretów wrogich, ostatni padł po 47 minutach a do końca jeszcze prawie 75min a resztki konwoju, do którego strzelało się jak do kaczek były za daleko, trzeba było skracac misję;





Tasman is offline   Reply With Quote
Old 09-21-06, 12:19 PM   #115
janko175
Sailor man
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 45
Downloads: 1
Uploads: 0
Default Polish Run 83

POLISH RUN 87
21.09.2006 godz.23:00
Nazwa:"DEMONY I BŁYSKAWICE"
HOST : kpt McClane
USTAWIENIA :100% real
Uczestnicy:
janko 175 zatopiony(bez zatopień)
Tasman zatoiony(bez zatopień)
olpiter zatopiony(bez zatopień)
bocian 4000 zatopiony (bez zatopien)
tu-144 zatopiony ( 2 zatopienia)
-V&W Destroier 1188
- C3 Cargo 7902
razem 9090
kpt McClane przeżył (15 zatopień)
-Flower Korwette 950
- DD Hunt 1000
-DD Hunt 1000
-V&W Destroyer 1188
-Tribal Destroyer 1850
-Small Merchant 2404
-Small Tanker 4251
-C2 cargo 6396
-Costral merchant 1994
-Costral Merchant 1993
-C2 Cargo 6395
-Small Tanker 4250
-Small Tanker 4249
-Elco Totpedoboot 35
-Small Tanker 4248
razem 42203!!!

Misja nocna godz 1:00-3:00 Pogoda jakiej nie widziałem jeszcze w życiu.Środek nocy ,zero gwiazd i księżyca a widno jak w dzień ,widocznośc na conajmniej 6 km.
Dwa konwoje do wyboru , oddalone od siebie o ok. 10-13 km.Ja miałem mniej czszescia i traiłem na dobrą eskortę, w przeciwienstwie do kpt Mcclean'a i tu -144.No cóz można się tylko cieszyc ,że mamy w naszej Flocie tak znakomitego podwodniaka.Czapki z głów panowie.



Last edited by janko175; 09-26-06 at 11:56 AM.
janko175 is offline   Reply With Quote
Old 09-23-06, 05:01 AM   #116
Bahr
Watch
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 17
Downloads: 1
Uploads: 0
Default

POLISH RUN 83
MISJA Z PAKIETU WPL SEPT_101C DENMARK STRAIT
HOST: Tasman
USTAWIENIA: 100% REAL

Uczestnicy:

Bahr - przeżył (2 zatopienia)
- C-2Cargo (6413BRT)
- C-3 Cargo (7985BRT)

PL_Marco - przeżył (2 zatopienia)
- Costal merchant (2057BRT)
- Costal Merchant (1971BRT)

PL_Stett - przeżył (bez zatopień)

Tasman - przeżył (bez zatopień)

janko175 - przeżył (bez zatopień)

olpiter - zatopiony (bez zatopień)

tu-144 zatopiony (bez zatopień)

Misja na diabli wiedzą ile czasu. Konwój wypatrzyliśmy po godzinie szukania, a niektórym nie udało si.e go nawet znaleźc. żniwo też jakieś marne, Marco miał małe cele a ja strzelałem tak jakbym się tego nauczył dopiero wczoraj,Na szczęscie żaden z zatopionych merchów nie był neutralny. Eskorta niemrawa. misja nieza bardzo mi się podobała. Dzis będzie lepiej

załączniki:
http://img76.imageshack.us/img76/5279/uo0001ey8.jpg
http://img76.imageshack.us/img76/1566/uo0002mr9.jpg

Pozdro, Bahr
Bahr is offline   Reply With Quote
Old 09-23-06, 05:42 PM   #117
Tasman
Gunner
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 99
Downloads: 61
Uploads: 0
Default

POLISH RUN 84
MISJA Z PAKIETU SEA DEVILS SERCE SMOKA
HOST Tasman1395
USTAWIENIA 100% REAL

0 zatopień
przeżyli:
marco_551
Tasman1395

zatopieni:
janko175
Bahr1

tryby Sea Devils nieco się przytępiły ostatnio, ta misja nie była najlepszym produktem, wylądowałem na ogonie konwoju, który po odpaleniu salwy torped zmienił kurs i pudło; konwój zostawił mnie z tył; nakryła mnie eskorta i przez ponad 1,5h atakowała mnie; odskoczyłem od nie jakieś trzy minuty przed końcem gry; peryskopowa; atak salwą na oslep i pudło... to wszystko; screenów nie wklejam bo po co?
Tasman is offline   Reply With Quote
Old 09-25-06, 08:59 AM   #118
Bahr
Watch
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 17
Downloads: 1
Uploads: 0
Default Raport

POLISH RUN 85
MISJA Z PAKIETU SEA DEVILS WEJŚCIE DO FIORDU
HOST Tasman1395
USTAWIENIA 100% REAL

Uczestnicy:

Cpt.Mc.Clane - przezył (8 zatopien 57428 BRT)
- truppentransporter (7990BRT)
- Mały merch (2352BRT)
- DD Tribal (1850BRT)
- Truppentransporter (8006BRT)
- Liniowiec (24723BRT)
- Mały frachtowiec (2426BRT)
- C-3 Cargo (8231BRT)
- Tribal DD (1850BRT)

Bahr - przeżył (2 zatopienia, 16118 BRT)
- Truppentransporter (8034 BRT)
- Truppentransporter (8084 BRT)

s3bamaya - przeżył (2 zatopienia, 14850BRT)
- DD Hunt I (1000BRT)
- Krążownik pomocniczy (13850BRT)

Tasman - poległ (1 zatopienie)
- Leichter Kreuzer FIji (10725 BRT)

wielebny19 - poległ (bez zatopień)

marco_551 - poległ (bez zatopień)

Misja w fiordach Norwegii 1940r. pogoda lekko sztormowa. Byliśmy chyba mocno rozrzuceni, a konwój rozległy, bo nie widziałem efektów pracy pozostałych. tylko gdzies na horyzoncie widac było słupy dymu. do konwoju doszedłem po ok godzinie zatopiłem małego tankera, którego nie mam zaliczonego, w KTB byłem widoczny jako U-boot typu IX, a płynąłem na VII. DD, które kręciły się wokół albo były głupie albo udawały głupie - zdecydowac się nie mogły czy mnie atakowac, wielebny, marco i Tasman chyba trafili na te drugie, bo nie wrócili do portu.

tabele końcowe:
http://img156.imageshack.us/img156/455/uo0004td8.jpg
http://img156.imageshack.us/img156/6243/uo0003vn0.jpg
http://img156.imageshack.us/img156/2652/0001pe2.jpg
http://img156.imageshack.us/img156/2053/0002rc7.jpg

Pozdro, Bahr
Bahr is offline   Reply With Quote
Old 09-26-06, 10:10 AM   #119
tu-144
Swabbie
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 12
Downloads: 0
Uploads: 0
Default Polish Run 86

POLISH RUN 86 (25.09.2006 )

MISJA "DAVID AND GOLIATH"

Host: PL_Marco
Ustawienie: 100% real

Walczyli:

PL_Marco - przeżył (4 zatopienia 21422 BRT)
- CL Fiji 10725 BRT
- DD J Class 1690 BRT
- Troop Transport 8007 BRT
- DD Hunt I 1000 BRT

grallmn - zatopiony (2 zatopienia 12668 BRT)
- DD Tribal 1850 BRT
- T2 Tanker 10818 BRT

PL_Stett - zatopiony (1 zatopienie 10817 BRT)
- T2 Tanker 10817 BRT

tu-144 - przeżył (2 zatopienia 8388 BRT)
- C2 Cargo 6395 BRT
- Coastal Merchant 1993 BRT

Bocian4000 - zatopiony (bez zatopien)

marco_551 - zatopiony (bez zatopien)

lucienSeth - zatopiony (bez zatopien)

---------------------------------------------------------

Misja z dziwnymi błędami: Niektore okrety a to zanurzały sie a to znowu wypływały na powierzchnie - dziwne.

tabele koncowe:
http://img91.imageshack.us/img91/960...1521453sa1.png
http://img293.imageshack.us/img293/1...1633265zm1.png

------------------
opisał: tu-144

Last edited by tu-144; 09-26-06 at 10:52 AM.
tu-144 is offline   Reply With Quote
Old 09-26-06, 10:50 AM   #120
PL_Marco
Mate
 
Join Date: Aug 2006
Location: Poland
Posts: 51
Downloads: 32
Uploads: 0
Default

Od siebie dodam że ten Krążownik(aż byłem zaskoczony) poległ tylko od pojedyńczej torpedy i druga sie niepotrzebnie zamarnowała .

Szkoda tylko że nieudało mi się dobić żadnego z tankowców bo mnie albo ktoś uprzedził, albo trafił zaraz pomnie.

PS. Misja jak dlamnie udana
PL_Marco is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT -5. The time now is 04:03 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright Š 1995- 2024 Subsim®
"Subsim" is a registered trademark, all rights reserved.