SUBSIM Radio Room Forums



SUBSIM: The Web's #1 resource for all submarine & naval simulations since 1997

Go Back   SUBSIM Radio Room Forums > Subsim International > Subsim.com Polskojęzyczne forum dyskusyjne
Forget password? Reset here

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 08-27-06, 06:59 AM   #1
Markoff
Nub
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 4
Downloads: 0
Uploads: 0
Default Pomocy

Ceść Panowie!
Sorry, że tak ni z gruchy, ni z pietruchy o czymś innym ale jestem u Was pierwszy raz i kompletnie się pogubiłem. Internet to dla mnie nadal black magic (cud jakiś że udało mi się wogóle zalogować na subsim), ale zapewniam że pod wodą i w powietrzu radzę sobie przyzwoicie . Kiedyś słyszałem o Polskiej Flocie Internetowej więc jak tylko się podpiąłem, zacząłem tego szukać. Niestety net zdecydowanie mnie przerasta (pewnie jeszcze jakiś czas tak będzie). Na szczęście znalazłem tę stronę. Stąd moje pytanie: czy w tym miejscu mogę trochę popytać o sh3 i ogólnie o tę stronę, czy też muszę szukać na subsim jakiejś innej "zakładki" (zakładki- niezła terminologia co? chyba trochę lamer jestem)

(Przenioslem post bo byl napisany w niewlasiwym watku. - Polak)

Last edited by Polak; 08-27-06 at 08:50 AM.
Markoff is offline   Reply With Quote
Old 08-27-06, 08:48 AM   #2
Polak
Grey Wolf
 
Join Date: Mar 2005
Location: Poland/Sweden
Posts: 808
Downloads: 1
Uploads: 0
Default

Smialo, pytaj sie ile chcesz. I pamietaj, nie ma glupich pytan, sa tylko glupie odpowiedzi
__________________

Last edited by Polak; 08-27-06 at 08:53 AM.
Polak is offline   Reply With Quote
Old 08-27-06, 09:23 AM   #3
Markoff
Nub
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 4
Downloads: 0
Uploads: 0
Default

dzięki że jesteś bo czycham tu jużkilka godzin i myślałem że coś pokręciłem (nawet Kubicy nie ogłądałem). To pierwsze z 1000 pytań: gra ogólnie chodzi ok ale co jakiś czas dzieją się dziwne rzeczy, kiedy wchodzę do gry, ta ładnie się odpala ale po inicjalizacji jest włączona pauza której nijak nie można się pozbyć. Ergo: grać się nie da. najgorsze że kiedy ostatnio miałem taki problem nic nie pomagało (kilkukrotne przeinstalowanie z różnymi wariantami pathy itd...). myślę że konfig kompa i wersja gry nie ma na to wpływu. Najzabawniejsze że to SAMO przeszło!!! Zgłupiałem kompletnie i pomyśałem że sie już nie powtórzy a tu dzisiaj niespodzianka... Już mam za sobą dwie reinstalacje i nic. Chyba sie poddam i poczekam aż sh3 zlituje sie nade mną. A tak chciałem przyłączyć się do Was i popływać wreszcie z ludźmi a nie botami. Jeśli spotkałeś sie już z takimi problemami to będę ogromnie wdzięczny za pomoc.:hmm:
Dobra mam! http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=10138&sid= najzabawniejsze, że ktoś pod tym linkiem pisze jakoby rozwiązanie znalazł na subsim, a ja cały świat obleciałem (ten internet to chyba nie dla mnie), poza tym dupa jestem nie marynarz bo jak będę szukał konwojów w takim stylu to skończe jak te wieloryby na plaży!

Last edited by Markoff; 09-03-06 at 04:05 AM.
Markoff is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT -5. The time now is 03:23 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright Š 1995- 2024 Subsim®
"Subsim" is a registered trademark, all rights reserved.