SUBSIM Radio Room Forums



SUBSIM: The Web's #1 resource for all submarine & naval simulations since 1997

Go Back   SUBSIM Radio Room Forums > Subsim International > Subsim.com Polskojęzyczne forum dyskusyjne
Forget password? Reset here

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 03-11-08, 04:02 PM   #451
Tasman
Gunner
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 99
Downloads: 61
Uploads: 0
Polish Run: Reactivation

WITAM!
Od pewnego czasu chodzi mi po głowie aby wskrzesić ducha POLISH RUN. Spotkać sie raz, góra dwa razy w tygodniu aby w gronie starych dobrych przyjaciół pograć sobie dla czystej przyjemności. Fajnie było by spotkać się ze starymi kolegami i poprzypominać sobie stare dobre czasy. Niestety nie mam mozliwości hostowania gry, ponadto często się zdarza, że przez jakiś tam czas jestem poza netem. Potrzebuje pomocy. Czy znajdzie się ktoś kto zostałby po prostu PEWNYM hostem? Wydaje mi się, że teraz jest fajny moment aby odświeżyć stare znajomośći. Old Guys-Stara Gwardia. Ludzie gdzie wy sie wszyscy podzialiście?
W każdym bądź razie pozdrawiam.
Tasman is offline   Reply With Quote
Old 03-16-08, 06:22 AM   #452
janko175
Sailor man
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 45
Downloads: 1
Uploads: 0
Default

Joł ! Joł ! Joł ! Fajny pomysł Chyba sobie znowu zainstaluje SH3 . A tak, to o co chodziło w tej grze ? :rotfl:
janko175 is offline   Reply With Quote
Old 03-18-08, 08:50 PM   #453
sonar_PL
Machinist's Mate
 
Join Date: Sep 2006
Location: czestochowa
Posts: 123
Downloads: 32
Uploads: 0
...przecie to o ile pamietam malo realistyczny ponoc symulator oblezenia fabryki karton-gipsu Janko

Ano widzisz Tasman. Z hostami jest dobrymi najgorzej bo psinca wartych jest masa. LucienSetha wcielo. Arcturusa tez wessalo...

Dobry host to taki - ktory ma na tyle madrze pod sufitem by hostujac jednoczesnie nie pisal z kims na gg, gadal z ciotka z Holandii na Skype a na BitScierwie sciągajac 'samogony' i majac zapchane porty bitscierwowymi trojanami i ze stron fiku-miku...
sonar_PL is offline   Reply With Quote
Old 08-03-08, 06:41 PM   #454
lucienSeth
Medic
 
Join Date: May 2006
Location: Poland
Posts: 162
Downloads: 8
Uploads: 0
Default

Quote:
Originally Posted by sonar_PL
...przecie to o ile pamietam malo realistyczny ponoc symulator oblezenia fabryki karton-gipsu Janko

Ano widzisz Tasman. Z hostami jest dobrymi najgorzej bo psinca wartych jest masa. LucienSetha wcielo. Arcturusa tez wessalo...

Dobry host to taki - ktory ma na tyle madrze pod sufitem by hostujac jednoczesnie nie pisal z kims na gg, gadal z ciotka z Holandii na Skype a na BitScierwie sciągajac 'samogony' i majac zapchane porty bitscierwowymi trojanami i ze stron fiku-miku...
Witam
Widzę że wessało ale wszystkich, Ja niestety mam teraz za dużo na głowie, ale niedługo mam nadzieję wrócić z lepszym łączem (10Mb/s in i 1Mb/s out).
Pozdrówka dla całej ekipy z PL RUN i wszystkich klanów.
__________________
Człowiek budzi się rano, morze budzi się w nocy.
lucienSeth is offline   Reply With Quote
Old 12-23-08, 07:27 PM   #455
sonar_PL
Machinist's Mate
 
Join Date: Sep 2006
Location: czestochowa
Posts: 123
Downloads: 32
Uploads: 0
Default

Wesołych i pogodnych Swiat Bozego Narodzenia oraz
Szczesliwego Nowego Roku 2009 zyczy ekipa
W.A.R.D.C


humorystyczna kartka:

http://wardc.aktis.alpha.pl/

(dzwiek wylacznie w Internet Explorer)
sonar_PL is offline   Reply With Quote
Old 12-23-08, 09:17 PM   #456
Tasman
Gunner
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 99
Downloads: 61
Uploads: 0
Default

dzisiaj, dzisiaj święta są, ale gwiazdki jeszcze nie ma
dzieci, dzieci bądźcie grzeczne, a dziś gwiazdka będzie świecić

Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich przyjaciół POLISH RUN
Świąt dających radość i odpoczynek oraz nadzieję na Nowy Rok,
żeby był jeszcze lepszy niż ten co właśnie mija.


Panowie jestem pewien, że ten minimum jeden rejs NA PEWNO kiedyś zagramy. HAIL!
Tasman is offline   Reply With Quote
Old 12-25-08, 07:29 AM   #457
janko175
Sailor man
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 45
Downloads: 1
Uploads: 0
Default

Witajcie !
I ja dołączam się do tych życzeń .

Last edited by janko175; 12-26-08 at 07:04 AM.
janko175 is offline   Reply With Quote
Old 12-31-08, 03:02 PM   #458
Tasman
Gunner
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 99
Downloads: 61
Uploads: 0
Default

Ustaliliśmy w gronie starych wyjadaczy, że zaczynamy w nowej jakości w nowym roku i lecimy z grami Silent Hunter 3. Więc juz 1 stycznia zaczynamy z wersją GWX 3.0. Start o 21.00. Hasło: HUNT.
Pamiętajcie wersja GWX 3.o.

Link do moda
http://hosted.filefront.com/PenelopeGrey/2341928

01.01.2009, godz. 21.00, hasło:HUNT, wersja GWX 3.0
Do zobaczenia

PS
O dalszych rozgrywkach bedę informował na bieżąco.

Last edited by Tasman; 01-01-09 at 08:10 AM.
Tasman is offline   Reply With Quote
Old 01-01-09, 05:08 PM   #459
janko175
Sailor man
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 45
Downloads: 1
Uploads: 0
Default

Witam .
Dwa patrole za nami . Na początku dostaliśmy łomot od eskorty i po godzinie zakończyliśmy rejs . W drugim patrolu otrzymaliśmy dość nietypowy rozkaz ochrony naszego tankowca na Oceanie Indyjskim . Misja krótka . Wszystkie dwa patrole miały charakter testowy .
janko175 is offline   Reply With Quote
Old 01-02-09, 11:44 AM   #460
Tasman
Gunner
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 99
Downloads: 61
Uploads: 0
Default

Jak to się mówi - pierwsze torpedy za burty. Miło było pogaworzyć ze straymi znajomymi przy okazji przećwiczyć integralność systemu GWX 3.o.

Jednocześnie postanowiliśmy, że patrole POLISH RUN GWX 3.o odbywac się będą dwa razy w tygodniu, mianowicie w soboty i środy o godzinie 21.00 (najbliższy mecz juz w sobotę tj. 03.01.09). Pół godziny przed czasem udostepniony będzie komunikat głosowy Ventrilo, na którym będzie można pogadać sobie z uczestnikami gry.
W związku z tym należy pobrać Ventrilo 2.1.4 np. z tej strony http://cs-guide.net/ventrilo-214/ ,a namiary są takie: IP 82.177.172.247; port 3784.

Postanowiliśmy, że przez około 2-3 tygodnie bedziemy grać na wersji GWX 3.o a potem zobaczymy co dalej i możliwe jest, że wrócimy do gołej wersji gry z patchem 1.4b. Mod GWX oferuje bardzo ubogą gamę misji, ponadto nie wszystkie misje mają grywalność. Zachęcam przy okazji do tworzenia misji dla GWX 3.o, w które moglibyśmy grać.
Pytania? To na GG
Janko 7893760
Tasman 2070582


POLISH RUN GWX 3.o
SERWER UBI.COM
ŚRODA 21.00
SOBOTA 21.00
+ VENTRILO 2.1.4 (nie obowiązkowe)
HASŁO: HUNT

Last edited by Tasman; 01-02-09 at 11:47 AM.
Tasman is offline   Reply With Quote
Old 01-04-09, 04:30 AM   #461
janko175
Sailor man
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 45
Downloads: 1
Uploads: 0
Default

[url=http://img71.imageshack.us/my.php?image=tabelkacy6.jpg]


[url=http://img75.imageshack.us/my.php?image=tabelkaszczegowasv3.jpg][IMG]




Kolejny patrol za nami . Jak widać stara swora ciagle dobrze się trzyma . Widać ,że jednak Polish Run zapadł wielu w pamięci i na wezwanie Naczelnego Wodza wstawili sie na odprawe ,wszak to już 2 lata od ostatniego wspólnego wypadu na oceany i morza całego świata . Co do moda GWX 3.0 to w trakcie gry pojawiło się kilka krytycznych uwag . Kilka nowych dzwięków i odgłosów nie wzbudziło naszej aprobaty ( delikatnie mówiąc) . Ale to nie jest problem .
Miło było znowu się spotkać .Mam nadzieję ,że to nie był nasz ostatni wspólny rejs , a z biegiem czasu pojawi się jeszcze reszta starych wilków .

Last edited by janko175; 01-04-09 at 01:21 PM.
janko175 is offline   Reply With Quote
Old 01-04-09, 06:53 AM   #462
rico31
Watch
 
Join Date: May 2005
Location: Poland
Posts: 18
Downloads: 24
Uploads: 0
Default

Tak to było ciekawe doswiadczenie po 2 latach przerwy z grą ale jakoś dałem rade-z 6 torped 4 w celu a 2 przeszły obok przez uczniowski błąd, zapomniałem zmniejszyć rozrzut torped. Co do misji nawet fajna tylko te dzwięki nowe są zrypane-ktoś trafia w cel a załoga u ciebie sie cieszy hehe.
Na misje wypłyneło nas 6 wruciło nas 3 ale i tak dalismy im popalic że tak powiem choć okupione to było połową wilczego stada.
rico31 is offline   Reply With Quote
Old 01-04-09, 08:59 AM   #463
majama
Seaman
 
Join Date: Dec 2004
Location: Poland
Posts: 41
Downloads: 7
Uploads: 0
Mnie niestety cos zresetowalo polaczenie sieciowe pod koniec rozgrywki i stracilem szanse na ubicie czegos jeszcze, a bylem najblizej konwoju który juz nam wszystkim uciekal. Janko polegl pod bombami tych eskortowców które siadły mi na glowie i gdy dalem nurka ponad 120m i sie uciszylem musialy jego znalezc bo zaraz mnie zostawily co pozwolilo szybko mi uciec z tej strefy. Co ciekawe w rozmowie z Wolfem (Humback) dowiedzialem sie ze na koniec zatonal jeszcze torpedowany podwojnie przeze mnie godzine wczesniej tankowiec który zwiekszyl mi tonaz do 20 tysiecy.
W sumie misja ciekawa, tyle ze noc jakich ja nie lubie bo gówno widac i tak naciapane duzo tych celów ze mialem problemy z plynnoscia grafiki na peryskopie. Widac GWX jest przewidziany dla posiadaczy najmocniejszych komputerów i poprzeczka poszła w góre.

GWX do multi jest skopany co sie wszyscy przekonali, chociaz mysle ze to jest do poprawki, ale edycja jakiegos pliku gdzie sa te ustawienia domyslne dla poziomu realistic moze wywalac gre jesli wszyscy nie beda mieli tego samego, wiec jak juz znajdziemy ten plik i zrobimy zmiane to proponuje polaczyc go z plikiem moda na szybkie ladowanie i zrobic z tego czesc obowiazkową do gier Polish Run.
Bardzo na plus jest dla mnie to toniecie okretów, czasami bardzo dlugie, to kaze sie nam zastanawiac czy marnowac nastepne torpedy na palace sie cele czy walic do czegos nowego.

Dzwieki sa smieszne, zwlaszcza te glosy bomb ktore przypominaja rzucanie pokrywki garnka na podłoge, ale to kazdy moze sobie podmieniac wedlug uznania bo to nie ma wplywu na gre.
W sumie zginelo nas tylko dwóch z 6 graczy to nie jest tak źle, sam wyszedlem z lekkimi uszkodzeniami dzialek i pokladu, a ciekawe czy jest ktos kto wogole nie oberwal po okrecie?
majama is offline   Reply With Quote
Old 01-05-09, 02:27 AM   #464
Humback
Nub
 
Join Date: Sep 2007
Location: POLAND
Posts: 4
Downloads: 102
Uploads: 0
Default Zapasowe Ventrilo

Quote:
Originally Posted by Tasman
Jak to się mówi - pierwsze torpedy za burty. Miło było pogaworzyć ze straymi znajomymi przy okazji przećwiczyć integralność systemu GWX 3.o.

Jednocześnie postanowiliśmy, że patrole POLISH RUN GWX 3.o odbywac się będą dwa razy w tygodniu, mianowicie w soboty i środy o godzinie 21.00 (najbliższy mecz juz w sobotę tj. 03.01.09). Pół godziny przed czasem udostepniony będzie komunikat głosowy Ventrilo, na którym będzie można pogadać sobie z uczestnikami gry.
W związku z tym należy pobrać Ventrilo 2.1.4 np. z tej strony http://cs-guide.net/ventrilo-214/ ,a namiary są takie: IP 82.177.172.247; port 3784.

Postanowiliśmy, że przez około 2-3 tygodnie bedziemy grać na wersji GWX 3.o a potem zobaczymy co dalej i możliwe jest, że wrócimy do gołej wersji gry z patchem 1.4b. Mod GWX oferuje bardzo ubogą gamę misji, ponadto nie wszystkie misje mają grywalność. Zachęcam przy okazji do tworzenia misji dla GWX 3.o, w które moglibyśmy grać.
Pytania? To na GG
Janko 7893760
Tasman 2070582


POLISH RUN GWX 3.o
SERWER UBI.COM
ŚRODA 21.00
SOBOTA 21.00
+ VENTRILO 2.1.4 (nie obowiązkowe)
HASŁO: HUNT
Zapasowe.---- VENTRILO:62.87.251.177 Port:3784 ----ustawić najlepiej dwa adresy.
Humback is offline   Reply With Quote
Old 01-05-09, 02:32 AM   #465
Humback
Nub
 
Join Date: Sep 2007
Location: POLAND
Posts: 4
Downloads: 102
Uploads: 0
Default

Quote:
Originally Posted by majama
Mnie niestety cos zresetowalo polaczenie sieciowe pod koniec rozgrywki i stracilem szanse na ubicie czegos jeszcze, a bylem najblizej konwoju który juz nam wszystkim uciekal. Janko polegl pod bombami tych eskortowców które siadły mi na glowie i gdy dalem nurka ponad 120m i sie uciszylem musialy jego znalezc bo zaraz mnie zostawily co pozwolilo szybko mi uciec z tej strefy. Co ciekawe w rozmowie z Wolfem (Humback) dowiedzialem sie ze na koniec zatonal jeszcze torpedowany podwojnie przeze mnie godzine wczesniej tankowiec który zwiekszyl mi tonaz do 20 tysiecy.
W sumie misja ciekawa, tyle ze noc jakich ja nie lubie bo gówno widac i tak naciapane duzo tych celów ze mialem problemy z plynnoscia grafiki na peryskopie. Widac GWX jest przewidziany dla posiadaczy najmocniejszych komputerów i poprzeczka poszła w góre.

GWX do multi jest skopany co sie wszyscy przekonali, chociaz mysle ze to jest do poprawki, ale edycja jakiegos pliku gdzie sa te ustawienia domyslne dla poziomu realistic moze wywalac gre jesli wszyscy nie beda mieli tego samego, wiec jak juz znajdziemy ten plik i zrobimy zmiane to proponuje polaczyc go z plikiem moda na szybkie ladowanie i zrobic z tego czesc obowiazkową do gier Polish Run.
Bardzo na plus jest dla mnie to toniecie okretów, czasami bardzo dlugie, to kaze sie nam zastanawiac czy marnowac nastepne torpedy na palace sie cele czy walic do czegos nowego.

Dzwieki sa smieszne, zwlaszcza te glosy bomb ktore przypominaja rzucanie pokrywki garnka na podłoge, ale to kazdy moze sobie podmieniac wedlug uznania bo to nie ma wplywu na gre.
W sumie zginelo nas tylko dwóch z 6 graczy to nie jest tak źle, sam wyszedlem z lekkimi uszkodzeniami dzialek i pokladu, a ciekawe czy jest ktos kto wogole nie oberwal po okrecie?
***Jak na weteranów co dwa lata siedzieli w sztabie to nie jest żle*****
Humback is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT -5. The time now is 01:56 PM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright Š 1995- 2024 Subsim®
"Subsim" is a registered trademark, all rights reserved.