SUBSIM Radio Room Forums



SUBSIM: The Web's #1 resource for all submarine & naval simulations since 1997

Go Back   SUBSIM Radio Room Forums > Subsim International > Subsim.com Polskojęzyczne forum dyskusyjne
Forget password? Reset here

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 08-16-06, 07:56 PM   #9
PL_Szczur
Nub
 
Join Date: May 2004
Location: Poland
Posts: 4
Downloads: 0
Uploads: 0
Default

>POLAK2

Zrobienie ORP Wicher jest dosc trudna sprawa wedlug mnie. Ta francuska klasa niszczycieli odznaczala sie dosc smuklym kadlubem , szeroko rozstawionymi trzema kominami i specyficznym ukladem pokladu.
Jak dzis widzialem, sa jednak juz pewne proby stworzenia tej klasy, jednak efekt koncowy wedlug mnie , nie jest rewelacyjny. Oczywiscie chwala tworcy za wszelkie proby ubarwienia tej skapej gry , kazda nowa jednostka.

Co do twego pytania tyczacego jednostek nadajacych sie do "naturyzacji" na H71 , to ja swojego czasu rozpoczalem "miks", miedzy wloskim Soldatim (komin, uklad nadbudowek) i niemieckim niszczycielem (kadlub, nadbudowki).
Trzeba pamietac ze byl to jeden z najwiekszych naszych niszczycieli, ktory przez wlasnie swoj wyglad i jeden komin szczycil sie "udawaniem lekkiego krazownika".
Modernizujac wiec, cala sztuka byloby uzyskac te wlasnie cechy.

Ja juz raczej wycofalem sie z prac w tym zakresie , ale gdybys potrzebowal pomocnej dloni , skontaktuj sie z PL_David z SEADEVILS.
Ten facet posiada nie zla wiedze w tym temacie , a jego malowania (historyczne) stawiaja kropke nad "i" w temacie zmodyfikowanych jednostek .

P.S.
Na wyposarzenie nie patrz. Tworcy tej wspanialej gry niewysili sie na tyle, by rozroznic we wszystkich panstwach rodzaj kalibru stosowany przez francuzow (np. 130mm) . Wiele wartosci jest tu wspolnych , tak samo jak glowne wieze. Istota powinien byc wyglad, reszta to juz zabawa.
__________________

Last edited by PL_Szczur; 08-16-06 at 08:02 PM.
PL_Szczur is offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT -5. The time now is 05:45 PM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 1995- 2024 Subsim®
"Subsim" is a registered trademark, all rights reserved.