![]() |
SUBSIM: The Web's #1 resource for all submarine & naval simulations since 1997 |
|
![]() |
#1 |
Sea Lord
![]() Join Date: Aug 2008
Location: Stinking drunk in Eindhoven, the Netherlands
Posts: 1,844
Downloads: 28
Uploads: 0
|
![]()
volgens een redelijk betrouwbare bron in mijn vriendenkring (hij is wel actief in dat wereldje) komt dat waarschijnlijk door een continue stroom van DOS attacks door pirates. hij had het er zelfs over dat er misschien zelfs wat code in de crack zit waardoor een gecrackt spel automatisch de UBI servers gaat DOS attacken
zou verklaren waardoor de UBI servers zo slecht werken de laatste tijd.. wel kut dat UBI met zo'n slechte servers de legale spelers service denied ![]() (^ is nieuwe definitie van DOS attack lol ![]()
__________________
![]() Last edited by DarkFish; 03-08-10 at 04:35 PM. |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Navy Seal
![]() Join Date: Jun 2008
Location: Land of windmills, tulips, wooden shoes and cheese. Lots of cheese.
Posts: 8,467
Downloads: 53
Uploads: 10
|
![]()
Valt nog mee dat ze hebben gewacht tot releas van AC2, had eigenlijk verwacht dat ik SH5 uberhaupt niet zou kunnen spelen.
![]() 'T is klote, maar misschien is 't goed dat Ubi even met hun neus op de feiten wordt gedrukt. ![]() * En 't werkt weer. Vraag me af hoe lang die aanvallen aan blijven houden.
__________________
Contritium praecedit superbia. Last edited by Arclight; 03-09-10 at 12:01 AM. |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Seer of visions
Join Date: Mar 2005
Location: Under the surface
Posts: 2,315
Downloads: 31
Uploads: 0
|
![]()
Ik ben niet echt verrast. Het was voorspeld dat UBI problemen ging krijgen.
Andere uitgevers hebben met gelijksoortige problemen te kampen gehad en zijn van deze vorm van DRM dan ook afgestapt. Laat de servers maar plat gaan, zoveel mogelijk. Des te sneller zijn we van deze waardeloze protectie af. Het is wel erg zwak van UBI om anderen de schuld te geven van deze problemen.
__________________
|
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
Commander
![]() Join Date: May 2007
Location: a mile behind the sign"end of civilisation"
Posts: 444
Downloads: 24
Uploads: 0
|
![]()
gezien de huidige weerstand uit de gemeenschap en de aanhoudende problemen kan ik enkel hopen dat ubisoft er snel werk van maakt om de game off-line te gebruiken.
ze hebben zelf reeds aangegeven dat deze mogelijkheid bestaat indien ze de game niet langer via hun server zouden willen ondersteunen. da's de enige manier om het product leefbaar te maken en de klanten niet te verliezen. spijtig maar waar... Last edited by the_belgian; 03-09-10 at 05:00 AM. |
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
Stowaway
Posts: n/a
Downloads:
Uploads:
|
![]()
Ik hoorde hun nog zeggen. Nee onze server gaat niet plat en je kan altijd inloggen.
|
![]() |
![]() |
#6 |
Ace of the Deep
![]() Join Date: Jan 2007
Location: at periscope depth
Posts: 1,204
Downloads: 97
Uploads: 0
|
![]()
Ik kan me toch een berichtje herinneren dat ubi het drm systeem niet
zou gebruiken voor sh5 ![]() Of ben ik nou gek? En ik vraag me nog steeds af waarom ze het spel niet via steam hebben laten lopen. Ik speel al jaren Red Orchestra / Darkest hour en heb af en toe gehad dat ik online niet kon spelen omdat er een server onderhoud was. Verder vind ik steam perfect ![]()
__________________
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#7 |
Navy Seal
![]() Join Date: Jun 2008
Location: Land of windmills, tulips, wooden shoes and cheese. Lots of cheese.
Posts: 8,467
Downloads: 53
Uploads: 10
|
![]()
Nee, zover ik weet geld het voor al hun titels, inclusief SH5.
Schijn wel te herinneren dat op een bepaald punt het systeem er uit wordt gepatcht, zeg 1 jaar na release met de laatste patch of zo, maar daar kan ik me ook gruwelijk in vergissen. ![]() 'T is niet dat ik er nog enige bevestiging voor kan vinden. ![]()
__________________
Contritium praecedit superbia. |
![]() |
![]() |
![]() |
Thread Tools | |
Display Modes | |
|
|