SUBSIM Radio Room Forums



SUBSIM: The Web's #1 resource for all submarine & naval simulations since 1997

Go Back   SUBSIM Radio Room Forums > Subsim International > Subsim.com Polskojęzyczne forum dyskusyjne
Forget password? Reset here

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 01-05-09, 09:28 AM   #466
majama
Seaman
 
Join Date: Dec 2004
Location: Poland
Posts: 41
Downloads: 7
Uploads: 0
Default gotowe misje

Stworzylem dwie msje oparte na losowo generowanych skladach konwojów wiec sa uniwersalne i nadaja sie do kazdego moda. testowałem juz je troche i gra sie dobrze, polecam zwlaszcza misje "search and destroy 1940", włozylem w nia wszystko co tylko potrafi urozmaicic rozgrywkę.
Linki:

http://majama.republika.pl/store/sea...estroy1940.zip

http://majama.republika.pl/store/randomconvoy1944.zip

pracuje tez nad modem zmieniajacym te durne znaczki i rysunki na mapie co robia z gry dziecina strzelanke, pierwsza wersja jest juz gotowa, ale wymaga testu i na pewno kazdy z graczy musi go miec, bo inaczej gra sie wylozy

Last edited by majama; 01-05-09 at 12:50 PM.
majama is offline   Reply With Quote
Old 01-05-09, 01:00 PM   #467
majama
Seaman
 
Join Date: Dec 2004
Location: Poland
Posts: 41
Downloads: 7
Uploads: 0
multiplayer realistic set for GWX :

http://majama.republika.pl/store/GWX...player_set.zip

nietestowalem tego ale wydaje mi sie ze wszystkie pliki ktore przeszkadzaly zostaly tu podmienione na takie ktore powinny byc ok, dodatkowo wrzucilem sobie ikonki swoich ofecerów, jak ktos ich nie chce to niech skasuje pliki z nazwami officerA i officerB, nie wiem czy nieposiadanie tego bedzie skutkowalo wywaleniem gry.
Nie ma tu dolozonego tego moda na szybsze ladowanie, wiec to jest ciagle opcja do rozwazenia, on na pewno wywala gre jesli nie wszyscy by go mieli.

edit: dokonalem kosmetycznej poprawki

Last edited by majama; 01-05-09 at 03:24 PM.
majama is offline   Reply With Quote
Old 01-05-09, 03:47 PM   #468
janko175
Sailor man
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 45
Downloads: 1
Uploads: 0
Default

Witam .
Oto link do pliku umożliwiającego szybkie ładowanie misji w trybie multi . Super patent

http://files.filefront.com/GWX3+onli.../fileinfo.html
Uwaga !!! Każdy gracz MUSI !!!! mieć aktywowany ten plik . Najlepiej za pomocą dołączonego doGWX 3.0 programiku JSGME.
Starzy wyjadacze napewno dają sobie z tym rady , a wrazie kłopotów ,to pisać do mnie na GG.

http://files.filefront.com/OLC+GUI+v.../fileinfo.html -a to link do nowego kalkulatora torpedowego . Nie koliduje on z żadną wersją gry . Można grać z tym modem online zarówno z GWX 3.0 jak i z 1.4b . Według własnych upodobań , jeden może l grać z OLC, adrugi bez - w niczymm to nie przeszkadza .

http://files.filefront.com/OLC+GUI+V.../fileinfo.html---- filmik ,jak się tym bawić

Last edited by janko175; 01-06-09 at 03:07 PM.
janko175 is offline   Reply With Quote
Old 01-06-09, 04:58 PM   #469
Tasman
Gunner
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 99
Downloads: 61
Uploads: 0
Default

Powiem krótko. Mod GWX 3.0 ONLINE GAMING MOD przyśpiesza ładowanie gry z 10 razy. Myślę, że trzeba go wprowadzić obowiązkowo jak najszybciej. Nie waży wiele więc od środy, najpóźniej soboty będzie obligatoryjny. W razie czego szybko go można przesłać i nie trzeba wychodzić z gry, wystarczy, że zainstaluje się to cacko z poziomu paska. Ktoś nie ma - tego wywala nie gra.

Mod OLC GUI wprowadza zupełnie nową jakość do gry. Zdecydowanie polecam. Nie ma co pisać trzeba zobaczyć.
Tasman is offline   Reply With Quote
Old 01-07-09, 02:01 AM   #470
Humback
Nub
 
Join Date: Sep 2007
Location: POLAND
Posts: 4
Downloads: 102
Uploads: 0
Default

Quote:
Originally Posted by majama
multiplayer realistic set for GWX :

http://majama.republika.pl/store/GWX...player_set.zip

nietestowalem tego ale wydaje mi sie ze wszystkie pliki ktore przeszkadzaly zostaly tu podmienione na takie ktore powinny byc ok, dodatkowo wrzucilem sobie ikonki swoich ofecerów, jak ktos ich nie chce to niech skasuje pliki z nazwami officerA i officerB, nie wiem czy nieposiadanie tego bedzie skutkowalo wywaleniem gry.
Nie ma tu dolozonego tego moda na szybsze ladowanie, wiec to jest ciagle opcja do rozwazenia, on na pewno wywala gre jesli nie wszyscy by go mieli.

edit: dokonalem kosmetycznej poprawki
***** Twstowałem to z Janiem i wywaliło nas a mapa jet taka że nie ma nic na niej nie można nawet kontów wyliczyć.Tak więc nie przesadzajmy z tym realizmem bo jeste¶my bardziej realni od prawdziwych namierzeń. Na okrętach nad tym wszystkim pracowało kilku ludzi a my to chcemy robić sami i jeszcze na ¶lepo.
Humback is offline   Reply With Quote
Old 01-07-09, 08:55 AM   #471
Tasman
Gunner
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 99
Downloads: 61
Uploads: 0
Default

Przy okazji reaktywacji POLISH RUN założyłem małe forum. Przyda nam się taki site dla celów organizacyjno-technicznych chociażby. Nie chodzi mi o to aby rozrosło sie to do jakiś monstrualnych wielkości ale czasami są tematy, które należy poruszać we własnym gronie a nie zaśmiecać forum Subsim. Poza tym tu mamy tylko wątek a forum wiadomo jest wielowątkowe i może być skarbnica np. linków, które w jednowątkowym temacie trudno odnaleść. Zapraszam do rejestracji.
http://thewaratsea.atbox.pl/forum/

Last edited by Tasman; 01-09-09 at 01:55 PM.
Tasman is offline   Reply With Quote
Old 01-07-09, 02:16 PM   #472
janko175
Sailor man
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 45
Downloads: 1
Uploads: 0
Default

Zatem dyskusje przenosimy na nasze forum . Tam zostaną zamieszczone wszelkie informacje na temat grania ( co ,gdzie , jak i kiedy ) .Tutaj zamieszczamy tylko raporty z naszych zmagań .
janko175 is offline   Reply With Quote
Old 01-07-09, 02:23 PM   #473
majama
Seaman
 
Join Date: Dec 2004
Location: Poland
Posts: 41
Downloads: 7
Uploads: 0
Default

co do tego moda szybkiego ladowania to on wprowadza znaczne zmiany do gry, zupelne wycina mozliwosc pojawienia sie przypadkowych celow w rejonie misji, nie bedzie zadnych nieprzewidzianych przez misje samolotow czy statkow gdy go zastosujecie, rozmawialem o tym z ludzmi co do stosują i to im nie przeszkadza, jednak warto aby kazdy wiedzial ze on zmienia gre
majama is offline   Reply With Quote
Old 01-08-09, 11:26 AM   #474
janko175
Sailor man
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 45
Downloads: 1
Uploads: 0
Default

Polish Run patrol 280 (07.01.2009 godz 21)

Misja : Georges Bank (GWX)
" The North Atlantic ,November 1942 A U-boot reported a large convoy halfway between New York and Halifax along Georges Bank.
U-booty: IXC 1942
Czas misji : 2 godz
Pogoda : wiatr słaby , widoczność dobra
Host : Humback

Humback -SURV - 2 zatopienie
Medium Cargo - 4981
Liberty Cargo - 7389

Majama_PL - SURV - 1 zatopienie
Liberty Cargo - 7386

Tasman - SURV - 1 zatopienie
DD Flether - 2325

janko175 -SURV - bez zatopień




http://img233.imageshack.us/mrankingny3.jpg]



http://img233.imageshack.us/my.php?image=tabelkaszczeglowaoe4.jpg]

cdn..

Last edited by janko175; 01-08-09 at 12:07 PM.
janko175 is offline   Reply With Quote
Old 01-09-09, 01:58 PM   #475
Tasman
Gunner
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 99
Downloads: 61
Uploads: 0
Default

Sprawy POLISH RUN przerzuciliśmy na inne forum. Mam nadzieję, że to końcowy przystanek.
Wszystkie sprawy w związku z funkcjonowaniem strony proszę zgłaszac do Janko gg 7893760. Sorry Janko za kłopot.
http://thewaratsea.atbox.pl/forum/
Tasman is offline   Reply With Quote
Old 01-11-09, 06:01 AM   #476
majama
Seaman
 
Join Date: Dec 2004
Location: Poland
Posts: 41
Downloads: 7
Uploads: 0
Default

ostatnie testy udowodnily ze mod do szybkiego ladowania nie wycina przypadkowych samolotow przy wyspach brytyjskich, a wiec bardzo dobrze, wszystkie bazy naziemne sa nieruszone i lotnictwo w 1944 lata jak powinno

a ten moj mod podmieniajacy grafiki symboli plynacych i zatopionych statkow na mapie dziala bez konfliktów z graczami ktorzy go nie stosuja, dla pewnosci usunalem plik konfiguracji maps.cfg i teraz podmienia tylko grafiki, moze jednak utrudniac rysowanie na mapie niektorych swoich symboli

Tasman: co do nowego forum to nie popieram rozłażenia sie po katach i zamykania w jakims zascianku kilku starych graczy, lepiej zostac na czyms publicznym, osobiscie mam juz tak duzo tych różnych forów do odwiedzania że kazde nastepne mnie odpycha bo brak czasu na regularne wizyty. nie samym graniem czlowiek zyje ubottwaffe i subsim mi starczy
majama is offline   Reply With Quote
Old 01-11-09, 07:54 AM   #477
janko175
Sailor man
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 45
Downloads: 1
Uploads: 0
Default

Póki nie zdobędziemy pakietu nowych dźwięków , proponuje takie rozwiązanie .

Kobieta dymi w kuchni ,czyli rozwalane talerze i garnki .

1)twieramy folder SH3 GWX---> Data --->Sound - wyszukujemy plik " Depth charges exploding from submarine ( można go odsłuchać np. w Media Player ) i usuwamy go .

2) Otwieramy teraz folder z SH3 1.4b - wyszukujemy plik :"Depthcharge_ explosion..." - dla pewnośći odsłuchujemy go sobie . Kopiujemy i wstawiamy do folderu "Sound " w SH3 GWX

Kogoś irytuje cykający zegar ???
Z tego samego folderu wyrzucamy plik "Clok" i po kłopocie
janko175 is offline   Reply With Quote
Old 01-11-09, 09:02 AM   #478
janko175
Sailor man
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 45
Downloads: 1
Uploads: 0
Default

Pilish Run patrol 281 ( 10.01.2009 godz .21)

Misja : Random convoy 1944
by PL_majama
U-booty :dowolne do 1944
Czas misji : 3 godz .
Pogoda :wiatr średni , widoczność średnia
Host :Humback

Humback -SURV- 4 zatopienia U-boot IXD2

Small Merchant -2338
Small Freighter - 2173
Small Freighter -2174
Tramp Steamer - 2010

Majama_PL -SURV- 2 zatopienia -VIIC/42
Modern Medium Tanker -10713
Small Merchant --------2340

PL_ Marco - SURV- 1 zatopienie IXB
Coastal Freighter -1819

janko175 - KIA- 1 zatopienie VIIC
Bourrasqe class -1398

Tasman - KIA - bez zatopień
------------------------------------------------------------------

okręt Humback'a

Długie podejście ok 30-40 min . Ide max prędkośćią w stronę licznego konwoju na snorkelach . Na ok 15 min przed konwojem zostłem wypatrzony przez samoloty . Na szczęśćie atak samolotów był malo skuteczny , lecz sciągnął na mnie 3 niszczyciele . Po kilku minutach zwrotów , uników mój okręt nie wytrzymuje i z licznymi przeciekami idzie w strone dna , po dramatycznej walce załogi z zalewającą wodą udaje się zatrzymać opadanie na 180m Niestety po wyrzuceniu balastu ,okrę wyskoczył na powirzchnię ,gdzie został skutecznie dobity . Przez moją nieostrożność zwabine DD wykryły również pozostałe okręy skutecznie "umilająć " życie ich dowódcom. Jedynie kpt .Majama spokojnie mógł eliminować okręy wroga .
Na wyróżnienie zasługuje postawa kpt .Humbacka ,który mimo zaciekłych ataków DD zdołał oddać kila skutecznych strzłów
Misja całkiem przyjemna , jedyni eskorta ,troszke mnie zawiodła , może dlatego ,że była bardzo nieliczna ,tylko 4 DD na ok 50 jednostek . Po wykryciu jednego okręu wszystkie DD skierowały sie w jego sronę ,chroniac w ten sposób tylko jeden kierunek ataku i pozostawiając flanki zupełnie odsłonięte . Przy liczniejszym wilczym stadzie , z konwoju nie zostałoby wiele .
janko175 is offline   Reply With Quote
Old 01-14-09, 12:33 AM   #479
Belmondo
Soundman
 
Join Date: Aug 2008
Location: Poland
Posts: 143
Downloads: 841
Uploads: 0
Default Polish Run

Panowie koledzy kiedy sie spotykacie chetnie bym z wami pograł Kimanu-96
__________________
Leutnant z.S. kimanu-96
Belmondo is online   Reply With Quote
Old 01-14-09, 03:58 PM   #480
janko175
Sailor man
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 45
Downloads: 1
Uploads: 0
Default

Quote:
Originally Posted by Belmondo
Panowie koledzy kiedy sie spotykacie chetnie bym z wami pograł Kimanu-96
Przecież wszystko jest napisane kilka akapitów wyżej . Jasniej już się nie da
janko175 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT -5. The time now is 03:20 PM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 1995- 2024 Subsim®
"Subsim" is a registered trademark, all rights reserved.