SUBSIM Radio Room Forums



SUBSIM: The Web's #1 resource for all submarine & naval simulations since 1997

Go Back   SUBSIM Radio Room Forums > Subsim International > Subsim.com Polskojęzyczne forum dyskusyjne
Forget password? Reset here

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12-28-20, 09:18 AM   #1
Grom
Helmsman
 
Join Date: Nov 2002
Posts: 110
Downloads: 9
Uploads: 0
Default Jak się potoczyły Wasze losy?

Cześć

Po latach tutaj zaglądam. Widzę, że jednak dzisiaj młodzi fascynują się innymi rzeczami jak granie w Silent Hunter. Popatrzyłem dziś po różnych forach i wygląda jakby bomba wszystkich wymiotła. Jeśli ktoś tutaj jeszcze zagląda to proszę napiszcie co u was.

Ja personalnie po symulatorach zająłem się na poważnie badaniem historii ORP Orzeł. Potem i na to zabrakło mi czasu.
Grom is offline   Reply With Quote
Old 03-19-21, 06:01 AM   #2
Polak
Grey Wolf
 
Join Date: Mar 2005
Location: Poland/Sweden
Posts: 808
Downloads: 1
Uploads: 0
Default

Czołem Grom, mineło kopę lat!

Ja od czasu, do czasu jeszcze tu zaglądam, zdarza mi się nawet zagrać w Wolfpacka lub uboata.

Ja osobiście pamiętam Twoje badania historii ORP Orzeł, nawet Ci przy nich pomagałem tu przez forum Subsim. Pamiętam to jak wczoraj kiedy się wybrałem do archiwum muzeum morskiego w Szwecji...

Co u mnie słychać? Życie człowieka dogoniło, obecnie pracuję w międzynarodowych korporacjach i skacze między krajami.
__________________
Polak is offline   Reply With Quote
Old 10-01-23, 11:53 AM   #3
Grom
Helmsman
 
Join Date: Nov 2002
Posts: 110
Downloads: 9
Uploads: 0
Default

Dzięki za wsparcie. Minęło wiele lat od czasów historii Orła. Nie pamiętam wszystkich i wszystkiego. Tyle czasu. Ja swoich przekonań nie zmieniłem, ale zmieniłem podejście. Ta historia jest tak pogmatwana, a ludzkie zakłamanie tak wielkie, że udowadnianie czegokolwiek równa się z walką przeciwko wiatrakom. Myślę, że nawet oryginalne dziennik okrętu nie przekonają zatwardziałych więc nie ma sensu z tym walczyć. Z racji zawodowych nie mam zbyt wiele czasu na simy, ale właśnie odkryłem Destroyer i zacząlem poświęcać trochę czasu na przypomnienie sobie dowodzenia okrętem. Brak skrótów klawiszowych troszkę mnie wkurza.
Grom is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT -5. The time now is 05:01 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 1995- 2024 Subsim®
"Subsim" is a registered trademark, all rights reserved.