View Single Post
Old 07-10-06, 03:40 AM   #3
OuNiS
Engineer
 
Join Date: Nov 2002
Location: Poland
Posts: 209
Downloads: 70
Uploads: 0
Default

Quote:
Originally Posted by Grom
Piszesz o Silent Hunter III jak rozumiem. Jeśli chodzi o kontakty na mapie to wszystko zależy od tego jak ustawisz sobie realizm gry. Tą opcję możesz sobie wyłączyć i nie będzie Cię męczyć pewność swój Ci on czy nie swój
Kontakty oddalone o setki mi, pochodzą z rozpoznania. One nie oznaczają dokładnych pozycji jednostek bądź grup jednostek. One oznaczają ostatnią znaną pozycję jaka została zgłoszona przez rozpoznanie . Chyba musisz się mocniej w opisy wgryźć.
Tak znalazlem. Co jak "brak aktualizacji mapy" jest o tyle w porzo, ze wszelkie obliczenia do ataku torpedowego robi jeszcze automat.
Z tym rozpozaniem to jest ok.

Znalazlem za to innego buraka (gra mam spatchowana do 1.4). Mianowicie jezeli jestes w zanurzeniu (na presykopowej) i zapiszesz gre, a nastepnie wczytasz ja ponownie to mimo ze okret sterczy dajmy na to na tych jedenastu metrach to wachta caly czas jest na pokladzie kiosku. Malo tego mozna wyjsc na kiosk i postac sobie razem z nimi obserwujac..... chyba rybki (szkoda ze nie ma rybek choc mewy/rybitwy lataja sobie w powietrzu). Mozna nawet przydzielic oficera wachtowego! Dopiero wydanie komendy zanurzenia powoduje automatyczne przeniesienie calej wachty z powrotem pod poklad.
OuNiS is offline   Reply With Quote