View Single Post
Old 09-26-09, 05:05 PM   #4
evan82
Samurai Navy
 
Join Date: Oct 2008
Location: Poland
Posts: 555
Downloads: 197
Uploads: 12
Quote:
Originally Posted by Oski91 View Post
Witam!

Mój problem jest taki: zwykłe SH3 z patchem 1.4 chodzi dobrze (pod względem graficznym - żadnych przycin itp.), loading również przebiega dosyć znośnie (tj. nie za długo jak dla mnie). Ale jak zainstaluje GWX 3.0 i kilka minimodów dołączonych do GWX i np. startuje z pojedynczą misją no to szlag mnie trafia bo pasek loadingu dochodzi do około 95% i potem tj. ponad 5 minut czekania lub więcej. W dodadtku to sie dzieje gdy SH3 dam najwyzszy priorytet w menedzerze zadań w Windowsie. Potem gra sie juz normalnie bez zadnych lagów

moj komp to
pentium 4 2.4 ghz
1 gb ram
geforce 6600 gt 128 mb
(rozmiar pliku stronicowania ustawiłem na 2000 MB - tak na 1 z for jakis gostek polecał co podobno przyspiesza gre pod wzgledem loadingu własnie)

HELP!!!
Jak na GWX3 to masz za malo ramu. Pograsz ale bez komfortu. Radzilbym podbic ram do ok 3.24GB, procesor DUO ok 3.00 GHz, a nawet wowczas moze sie czasami przycinac szczegolnie kiedy masz duzo jednostek w zasiegu wzroku. Supermody dodaja sporo ruchu i wowczas gra jest bardziej "pamieciozerna". Plik stronicowania to najlepiej zostaw w spokoju. Przyznaj mu wielkosc przydzielona przez system. Wszystkie tak zwane poprawy wydajnosci systemu przez grzebanie przy plikach sronnicowania i tym podobne to jedne wielkie oszustwo. W rezultacie masz tylko wolniejszy komputer. Nie zaszkodzila by jakas lepsza karta grafiki takze. Tak jak mowilem, pograsz, ale tak jak pisales. Przeczysc takze rejestr jakims dobrym programem. Zaopatrz sie w program do odinstalowywania calkowitego progrmow, tak by nie zostaly stare wpisy w rejestrze. Dbaj rowniez o rejestr, usuwaj zbedne pliki i wpisy w rejestrze i koniec.

SH3 w wersji "golas" to nic w porownaniu z tym co dodano do takich modow jak GWX.
__________________
MY MODS - evan82's XXI Water StreamVIIB War Skin IIevan82's XXI Skin...
evan82 is offline   Reply With Quote