View Single Post
Old 12-07-20, 12:16 PM   #9
p7p8
Seasoned Skipper
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 742
Downloads: 136
Uploads: 6
Default

Quote:
Originally Posted by Captain Reyes View Post
Impressive, detective

Next time instead of going the usual path of making yourself look ridiculous, read the video description.
Kolego, ale opis pod filmem zmieniłes dopiero jak zwróciłem Ci uwagę. Prawda jest taka, że nawet nie wiedziałeś, że nie grasz polskim Kilo. Gdyby tak było to byś inaczej nazwał film i wstawił inną miniaturkę. To dowód jaki jesteś niepoważny próbując zamiast przyznać się do błędu oskarżać wszystkich innych o jakies bzdury. To, że na filmie ani jednej sekundy nie grasz polskim kilo jest FAKTEM.

Proponuję zamiast błaznowac po prostu zmienić opis i miniaturkę - mnie coś takiego zajmuje około 15 sekund. Myslę, że powinieneś dac radę - czynność nie wymagająca wielkiego wysiłku czy inteligencji

Quote:
Originally Posted by Captain Reyes View Post
This thread was just about getting the Polish community interested into DWRA thats why I close with "try it".
To ciekawy masz sposób by zachęcić do grania polskim Kilo poprzez granie ... rosyjskim kilo improved. Naprawdę geniusz z Ciebie. To tak jakbym ja zachęcał do grania na OHP pokazując rozgrywkę z Udaloya i do tego wkleił miniaturke z Perrym i podał nazwę: "Rozgrywka w DW na okręcie klasy Perry". Czy jesteś w stanie dostrzec absurd takiego rozwiązania?

Quote:
Originally Posted by Captain Reyes View Post
Furthermore it says more about you than me when you admit still hanging out at my place and constantly watching my videos despite not being welcome there and supposedly not enjoying it.
Nie pochlebiaj sobie zanadto, po prostu YT podrzuca mi niemal kazdy film z Dangerous Waters - Twój trafił się przypadkiem. Za to miło było popatrzeć na Twoją nieporadność. Mam na myśli kiedy streamowałes rozgrywke z misji mojego autorstwa "Foggy morning" z okrętem C.F.Adams. I tam jak to zwykle pokazałeś, że nic nie wiesz na ten temat. Pękałem ze smiechu jak szukałes smigłowca czy też stacji sonaru holowanego. Do tego nie czytałes na czas komunikatów i generalnie niczego sam w misji nie zdziałałeś. Wszystko zrobił za Ciebie okręt AI Forest sherman - miałeś fart.
Generalnie nawet średnio bystry gracz widząc wystrzelone z wody rakiety, zmierzające w 3 kierunkach zaznaczyłby ich trajektorie i w ten sposób łatwo ocenił skąd były wystrzeliwane. Ty oczywiście na to nie wpadłeś. Nie zauważyłeś komunikatu w którym Forest Sherman podał, że pójdzie całą naprzód w stronę wystrzelenia rakiet. Tylko powtarzałeś, że "misja kilmatyczna i ...podoba Ci się" - to miłe, że choś grałes mało rozsądnie (delikatnie mówiąc) to doceniłes mój trud i inwencję.

Quote:
Originally Posted by Captain Reyes View Post
Perhaps instead of acting like a stalker for a change find something nice in your life you can spent your time with and stop wasting time and nerves of others.
Zastosuj swoją radę do siebie bo to własnie Ty jesteś osobą, która wszędzie gdzie się da wkleja swoje filmiki a jak ktoś zwróci uwagę, że opis jest niezgodny z treścią to dostajesz białej gorączki :P
Może skoro dyskusja tak Cię drażni to wyłącz mozliwośc komentowania na YT a na subsim nie pisz nowych wątków bo wiesz... zawsze ktoś może odpowiedzieć (forum to miejsce dyskusji) i znów nie wytrzymasz tego nerwowo?

Proponuję, żebyś po prostu zmienił nazwę filmu, bo nie ma on nic wspólnego z opisem. Każdy, kto choc raz zagrał w RA polskim Kilo, od razu zauważy różnicę (zielony sonar, inne uzbrojenia, obrazek polskiej aktorki z lat 80 na stacji BB i wiele innych, których Tobie nie było dane zauważyć.

I wyluzuj troszkę, bo z takimi nerwami to ryzykujesz choroby serca, układu krążenia, wrzody na żołądki itp. Zwłaszcza wyluzuj dlatego, że wszyscy widzą, że zwyczajnie się pomyliłeś. Dorosły człowiek zamiast iść w zaparte zwyczajnie by podziękował i naprawił błąd. Zrozumiesz jak dorośniesz.
__________________
p7p8 is offline   Reply With Quote