View Single Post
Old 08-16-06, 07:56 PM   #9
PL_Szczur
Nub
 
Join Date: May 2004
Location: Poland
Posts: 4
Downloads: 0
Uploads: 0
Default

>POLAK2

Zrobienie ORP Wicher jest dosc trudna sprawa wedlug mnie. Ta francuska klasa niszczycieli odznaczala sie dosc smuklym kadlubem , szeroko rozstawionymi trzema kominami i specyficznym ukladem pokladu.
Jak dzis widzialem, sa jednak juz pewne proby stworzenia tej klasy, jednak efekt koncowy wedlug mnie , nie jest rewelacyjny. Oczywiscie chwala tworcy za wszelkie proby ubarwienia tej skapej gry , kazda nowa jednostka.

Co do twego pytania tyczacego jednostek nadajacych sie do "naturyzacji" na H71 , to ja swojego czasu rozpoczalem "miks", miedzy wloskim Soldatim (komin, uklad nadbudowek) i niemieckim niszczycielem (kadlub, nadbudowki).
Trzeba pamietac ze byl to jeden z najwiekszych naszych niszczycieli, ktory przez wlasnie swoj wyglad i jeden komin szczycil sie "udawaniem lekkiego krazownika".
Modernizujac wiec, cala sztuka byloby uzyskac te wlasnie cechy.

Ja juz raczej wycofalem sie z prac w tym zakresie , ale gdybys potrzebowal pomocnej dloni , skontaktuj sie z PL_David z SEADEVILS.
Ten facet posiada nie zla wiedze w tym temacie , a jego malowania (historyczne) stawiaja kropke nad "i" w temacie zmodyfikowanych jednostek .

P.S.
Na wyposarzenie nie patrz. Tworcy tej wspanialej gry niewysili sie na tyle, by rozroznic we wszystkich panstwach rodzaj kalibru stosowany przez francuzow (np. 130mm) . Wiele wartosci jest tu wspolnych , tak samo jak glowne wieze. Istota powinien byc wyglad, reszta to juz zabawa.
__________________

Last edited by PL_Szczur; 08-16-06 at 08:02 PM.
PL_Szczur is offline   Reply With Quote