View Single Post
Old 12-06-20, 05:26 PM   #6
p7p8
Seasoned Skipper
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 742
Downloads: 136
Uploads: 6
Default

Mylisz się chłopcze. Jestem tu bo jesteś zbyt wielkim matołem żeby wybrać ORP Orzeł w grze. W RA polskie Kilo ma zielone sonary a nie czerwone. Ty nawet nie zauważyłeś, że grasz okrętem o innej nazwie.

Co do YT, akurat nie interesuje mnie co sobie robisz ze swoim kanałem. Mam zwyczajną bekę oglądając twoja nieporadność w DW. A tutaj piszę, bo znów pokazałes jakim jesteś ignorantem w tej grze. Wrzucasz wszędzie swoje gnioty i nawet nie widzisz, że wypisujesz bzdury. Miało być polskie kilo pr. 877E ORP Orzeł a jest kilo improved 636 Novorossiysk SS261

Wygląda na to, że albo nie umiesz poprawnie zainstalować RA
Albo popieszałeś coś w bazie danych - innymi słowy popsułes cos i grasz innym okrętem niz Ci się wydawało.

Twój problem jest taki, ze jako zakompleksiony typek po zwróceniu uwagi, ze gdzies zrobiłes błąd od razu banujesz z YT. A tutaj po prostu nie możesz tego zrobic i wszyscy widzą jakim jesteś zabawnym człowieczkiem. Takim nie potrafiącym przyznac się do błedu - zupełnie jak młokos, który wrzuca bezmyslnie dziesiątki filmów bez świadomości co tak naprawdę robi i w co gra.
__________________
p7p8 is offline   Reply With Quote