Thread: Polish Run
View Single Post
Old 08-24-06, 06:17 PM   #47
Tasman
Gunner
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 99
Downloads: 61
Uploads: 0
Default

POLISH RUN - Patrol 48

Misja - WPL July_31 Convoy PQ17
Host - Tasman1395
Ustawienia: 100% realizmu


Tasman1395 ---> przetrwał 2 zatopienia
(Small merchant 2403 BRT i Krążownik Klasy Dido 5600)

PL_Marco ---> przetrwał, 1 zatopienie
(C2 cargo 6444 BRT)

Bahr1 --->poległ, 1 zatopienie
(C2 Cargo 6506 BRT)

grallmn ---> poległ, 1 zatopienie
(Coastal merchant 2005 BRT)

WIKINGER-MEN ---> przetrwał, bez zatopień


Krótki Opis:

Znalazłem się daleko za konwojem (WIKINGER-MEN co parda jeszcze dalej) ale nic trzeba gonić, więc zasuwam surface 16 knotów, a przedemną Tasman1395 i Bahr, a z lewej strony zasuwa grallmn. Pierwsi atakują Brahr i Tasman. Ja dostrzegam z daleka mercha i daje nura, reszte morza do końca patrolu podziwiam więc przez oko peryskopu. Koledzy już walczą, pierwszy ofiarą DD pada Bahr, a zanim na dno idzie grallmn, Tasman walczy, ja sledze mercha a WIKINGER jest gdzieś daleko. Tak upływają mi minuty siedze przy peryskopie i podziwiam C2, gonie go ale mozolnie to idzie. Do końca patrolu zostaje jakieś 10 minut, a ja mam juz moją ofiare jakieś 1200m, co chwila sprawdzam odległość, prędkość i walcze z ustawienikem kąta kursowego. Torpeda już dawno przygotowana (magnetyk z głębokością o metr większą od zanurzeni8a C 2) merch juz 500m odemnie a ja nadal walcze z ustawieniem kąta kursowego i tak mnie ta walka wciągła iż ledwo sie obejżałem a tu jeszcze niecała minuta do końca !!! No to raz się żyje 3 Ognia!! i trafia idealnie, a merch w mgnieniu oka łamie się i odchodzi do Krajiny Posejdona, a w tym samym czasie Tasman odprawia tam jeszcze Lekki Krążownik Dido.

PS. Tego mercha trafiłem idealnie ale i tak jeszcze nie do końca kapuje jaki ustawić kąt kursowy w tym cholernym notatniku.
RAPORT SPORZąDZIł PL_MARCO


Od siebie dodam: widzę, że współpraca w wilczym stadzie kwitnie jak należy, razem z Marco zatopiliśmy wrogie jednostki w ostatniej minucie gry. No cóż jak widzac w POLISH RUN można zostac zatopionym jak i zatopic w ostatnich 60 sekundach patrolu bojowego.

JUż NIEDłUGO SREBRNY JUBILEUSZ. MOśCI WILKI JAK ZAMIERZAMY UCZCIC NASZą SKROMNą ROCZNICę HEHEHE.

Last edited by Tasman; 08-24-06 at 06:21 PM.
Tasman is offline   Reply With Quote