Thread: Polish Run
View Single Post
Old 08-24-06, 03:03 AM   #46
Tasman
Gunner
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 99
Downloads: 61
Uploads: 0
Default

POLISH RUN 47

MISJA Z PAKIETU SEADEVILS "DAVID I GOLIAT"
USTAWIENIA: 100% REALIZMU
HOST: TASMAN

DOWÓDCY U-BOOTÓW I WYNIKI:

LucienSeth: nieprzeżył, 2 zatopienia
(Krążownik pomocniczy "Fiji" (10725 BRT); Transportowiec wojska (8007BRT);

Tasman: przeżył, jedno zatopienie
(niszczyciel hunt I(1000BRT);

Bahr: przeżył, 4 zatopienia
(tankowiec T-2 (10818BRT); Small merchant (2402BRT);Coastal Merchant (1993BRT);Small Tanker (4249 BRT)

TalRash_PL: zatopiony, bez zatopień

tu-144_PL: zatopiony, bez zatopień

Celem ataku był Brytyjski konwój, na dalekim morzu Północnym z silna eskortą kilku niszczycieli, korwet i lekkiego krążownika.
Tak się złozyło, że byłem chyba na najniekorzystkiejszej sytuacji do ataku - trzeba było wyprzedzac cały konwój na granicy widoczności. Toteż miałem najlepsze widoki na akcje pozostałych.
Pierwszą krew puścił LucienSeth posyłając na tamten świat transportowiec wojska, a potem krązownik wszyscy pozostali mocno pracowali nad zajęciem pozycji i oddaniem strzału a w międzyczasie na horyzoncie pojawił się niemiecki niszczyciel Narvik - z jego pojawieniem się rozpoczęła się rozpierducha jakiej jeszcze nie widziałem - swoimi 150mm działami eliminował eskortę konwoju okręt po okręcie, potem zatopił kilka statków handlowych poczym zniknął tak szybko jak się pojawił. Szkoda że nie przyszło mu do głowy przejśc na tyły konwoju, gdzie Tasman po zatopieniu jednego niszczyciela użerał się z kilkoma pozostałymi okrętami eskorty - takmiało zostac już do konca. Bahr w tym czasie korzystając z zamieszania wynurzł się i strzelając jednoczesnie z działa i torpedami posłał na dno to co pozostawił jeszcze do zatopienia niemiecki niszczyciel - z konwoju nie ocalał żaden statek handlowy

PS, Tasman nie jestem pewen co do osiągnięc Talrasha i tu-144 nie było ich w tabeli końcowej a chyba coś zatopili (tak mi się coś zdajejeśli możesz skoryguj to.


Pozdro, Bahr
RAPORT NAPISAL BAHR

Last edited by Tasman; 08-24-06 at 10:07 AM.
Tasman is offline   Reply With Quote