View Single Post
Old 02-22-10, 11:26 AM   #2
col_Kurtz
XO
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 424
Downloads: 341
Uploads: 0
Default

Quote:
Originally Posted by Sone7 View Post
Wiem, że w świetle ostatnich informacji to drażliwy temat, ale zapytam..

Co sądzicie o SHV opierając się na tych skrawkach informacji od Ubi i o wiele wiekszym wkladzie Neal'a?

Jesli o mnie chodzi, staram sie trzymac optymizmu.
Moim zdaniem najwazniejsza jest zmiana w kierunku poprawienia wrazen, nastroju. Regresu pod wzgledem rozgrywki sie nie spodziewam, z czasem spolecznosc napewno zrobi swoje... nie od razu powstalo SHIII jakie mamy teraz
Jedynym realnym problemem jest to cale OSP.. oby zrezygnowali z niego z czasem lub chociaz zmienili "warunki".

Niemalze to samo napisalem na innym forum, wybaczcie, ale jest juz pozno :P A tak tu cicho w polskojezycznym dziale, ze trzeba cos rozruszac
W obecnym świetle wygląda to fatalnie. Raz, OSP, ewentualnie DRM które zabije grę na amen. Dwa. kampania kończy się w 1943 i dostępne są jedynie VII - nic przeciw nim nie mam, ale IX też lubię, albo akurat ja, preferuję.
Z tego co czytałem tu i ówdzie, historia dla Rumunów miała inny bieg i można było spotkać w beta teście Bismarcka zadokowanego obok Holsteina u wybrzeży Polski 3 września 1939 roku oraz napotkać patrol angielskich niszczycieli... Whoops!
Jestem sceptykiem, bo został tydzień z ogonkiem i pewnych rzeczy nie da się zmienić. Jeśli mam płacić pełną cenę za półprodukt, to ja poczekam... może wyjdzie jak sugerują na gry online dodatek i jak zejdzie cena do 50 za oba wydawnictwa... skorzystam, o ile nie będzie problemów z DRM/OSP.
Mam SHIV + UBM wraz z modami i Ubisoft mógłby się w końcu zacząć uczyć, a nie kombinować jak Bill Gates z Windowsem

Sceptyk
col_Kurtz is offline   Reply With Quote