View Single Post
Old 06-24-13, 08:59 PM   #1
ronin_v
Nub
 
Join Date: Jun 2013
Posts: 2
Downloads: 5
Uploads: 0
Default dlaczego mogę zainstalować tylko jednego moda z paczki

Mam w JSGME zainstalowanego moda: NewUIs_TDC_7_4_0_ByTheDarkWraith
i wszystko jak widać gra działa i jest okej.
Ale chcę zainstalować kolejne mody i dostaję taki komunikat gdy w JSGME przenoszę moda z lewej tabeli na prawą:
-------------------------------------------------------------
"..."OfficerA.dds" has already been altered by the "NewUIs_TDC_7_4_0_ByTheDarkWraith" mod.

"OfficerB.dds" has already been altered by the "NewUIs_TDC_7_4_0_ByTheDarkWraith" mod. ..."
(te dwa komunikaty w górnej części)

"...Enabling this mod 'may' have adverse effects on your game. Are you sure you wish enable this mod?..."

--------------------------------------------------------------
I mam do wyboru YES albo NO

jak poprzednio inny drugi mod tak wgrywałem a gra z jednym chodziła, to jak akceptowałem YES, to potem gra mi się już w ogóle nie chciała włączyć.
Z góry dziękuję za pomoc.

A pierwsze zrobiłem tak... sciągnąłem moda-paczkę NewUIs_TDC_7_4_0_ByTheDarkWraith
który po rozpakowaniu składał się z około 10 innych modów, więc wziąłem jednego z tych modów z paczki o nazwie NewUIs_TDC_7_4_0_ByTheDarkWraith
i skopiowałem do katalogu MODS będącego w katalogu z grą i mod zaczął normalnie chodzić w grze, jak skopiowałem następnego moda z paczki pod MODS i chciałem go zainstalować przez JSGME to wyskakiwał mi komunikat jaki wam napisałem powyżej i nie wiem co z tym robić.
ronin_v is offline   Reply With Quote