View Single Post
Old 04-07-06, 06:59 AM   #5
Polak2
Weps
 
Join Date: May 2005
Posts: 371
Downloads: 60
Uploads: 0


Default

Masz racje Myszkin ze czy dalej w las tym wiecej drzew, ale wszystkie trudnosci sa do pokonania jezeli sie chce i jezeli widac ze jest zainteresowanie i wspolpraca. Pack3D jets jedynym programem umozliwiajacym otwarcie dat files zawierajacych 3D objekty. Ja go mam i uzywam. To nie problem. Problem ze nie wszystko zostaje prawidlowo wczytane w gre po zmianach. Ja zostawilem pare pytan na glownym forum ale po prawdzie widze ze ze pomimo dosyc duzej liczby ludzi robiacych mody pomoc nowicjuszom niestety nie jest najsilniejsza strona grupy SH3.

Bylbym zobowiazany gdyby dalej ktos pomocny wejzal sie w szczegoly jaki istniejacy model najbardziej przypomina to co chcemy zobic nowego. Nawet jezeli dany element by wystepowal w jakims innym modelu to tez chyba taki transfer bylby mozliby. Ale najlepiej i najbezpieczniej zeby to byl jeden oryginalny model jak baza startowa.

Ej , sprobowac zawsze mozna. Co moze sie zdarzyc w najgorszym przypadku to to ze sie poddamy i podziekujemy za uwage i wspolprace. Tak czy inaczej nie ma obawy - wszystko pozostanie w "polskiej rodzinie"
Polak2 is offline   Reply With Quote