Thread: Polish Run
View Single Post
Old 05-31-07, 10:23 AM   #408
lucienSeth
Medic
 
Join Date: May 2006
Location: Poland
Posts: 162
Downloads: 8
Uploads: 0
Default Polish Run & Sea Devils 243

Polish Run & Sea Devils 243 (27.05.2007 g. 20:00)
44 Gra konkursowa
Misja: "Plomień nadziei"
U-BOOTY: IXB (1940) CZAS MISJI: 2 godz
20/05/1940 g. 5:45
POGODA: lekkie zachmurzenie, brak wiatru
--------------------------------------------------
Polska padła jako pierwsza... Niemieccy spadochroniarze i brygady zmotoryzowane zajely Holandie i Luksemburg. Wkroczenie do Francji jest kwestią kulku dni. Nastepna bedzie Wielka Brytania. Jej lotnictwo szykuje sie do wsparcia dywizjonow francuskich. Ogromne zapotrzebowanie na paliwo staje sie priorytetem dla wszelkich dzialan glownodowodzacych armia.
Brytyjskie okrety transportowe z portu Stanley u podnoza Ameryki Poludniowej wyplynely pod eskorta do Anglii. Na ich pokladach znajduja sie transporty paliwa, ktore niedlugo moze sie okazac cenniejsze niz zloto. Konwoj wyszedl z portu pod okryciem nocy, wiekszosc Ubootow znajduje sie u wybrzezy Anglii.
Jest nadzieja na doplyniecie konwoju w calosci, nadzieja niczym blade swiatlo w mroku.
ZADANIE: konwoj plynie kursem polnocno-wschodnim, predkosc nieznana ale biorac pod uwage wypelnione paliwem ladownie - okrety nie moga plynac za szybko. Zatopienie kazdego z tych okretow bedzie dla Nas wazne. Powodzenia.

mission by SD_whiskey111
------------------------------------------------------
Screen:

------------------------------------------------------
Pablo 107 - SURV - 0 zatopienień
------------------------------------------------------
Tomek_1939 - KIA - 0 zatopienień
------------------------------------------------------
Peter 13135 - SURV - 1 zatopienie
  • Tribal Destroyer - 1 850 brt
------------------------------------------------------
PL_argonx - SURV - 6 zatopieniń:
  • Coastal Merchant - 1 992 brt
  • T3 Tanker - 11 649 brt
  • Small Merchant - 2 403 brt
  • Large Cargo - 17 743 brt
  • Tribal Destroyer - 1 850 brt
  • Class C Destroyer - 1 398 brt
----------------------------------
Razem: MS: 33 787 + WS: 3 248 = 37 035 brt
------------------------------------------------------
Zaczęło się mało ciekawie. Chciałem być mądrzejszy i wpakować się na trasę konwoju. Ale okazało się że konwój płynął blisko brzegu a ja się wysforowałem na pełne morze. Zanim dostałem się do konwoju minęła prawie godzina rozgrywki. Tomek podobnie postanowił sie do konwoju dobrać lecz nie zwolnił na czas i DD rozniosły go w pył. Ja korzystając z okazji że DD zrzucały bombki na Tomka wśliznąłem się w sam środeczek konwoju i zacząłem szaleć na całego . W między czasie Peter podszedł pod konwój i czatował, ale moje szaleństwo w konwoju ściągnęło mu na głowę 3 DD. Poczułem sie do odpowiedzialności i zawróciłem by go wspomóc w walce z DD. DD krążyły nad nim i zarazem przepływały po łuku niedaleko mojej pozycji. Przymierzając sie do torpedowania DD zobaczyłem jak Peter jednego posyła na dno. Następnie ja ściągnąłem jeszcze 2. Na sam koniec podpłynął kolejny DD. Ja niestety nie trafiłem ale z odsieczą przybył Pablo który w końcu nas dogonił i zaczął walkę z DD UWAGA!!!!! NA DZIAŁA w odległości około 1000 metrów. Strzelił kilka razy i uciekł pod wodę. Tym sposobem odciągnął DD na tyle, że czas patrolu dobiegł końca. Chwała mu za to.

Autor: PL_argonx
__________________
Człowiek budzi się rano, morze budzi się w nocy.
lucienSeth is offline   Reply With Quote