Thread: Polish Run
View Single Post
Old 12-08-06, 10:47 AM   #212
LUKASZ11
Nub
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 2
Downloads: 0
Uploads: 0
Default raport 123

Misja: hmm nei pameitam nazwy???
Host:marco_551
Ustawienia 100% real

marco_551 przeżył - 2 zatopienia :
C3 Cargo - 7988t
T3 Tanker - 11779t
---------------------
Razem : 19767t


LUKASZ11 nieprzeżył - 1 zatopienie :
C2 Cargo - 6433t


PL_TOPP - nieprzeżył , bez zatopień

SubForce-1 - nieprzeżył , bez zatopień





----------------------------------------
Misja prowadzona w ciagu dnia, spokojny ocean...Spokoj ten zaklocil dym unoszacy sie zza horyzontu. Tego sie mozna bylo spodziewac - niszczyciel, tak wiec akcja sie zaczela.... Najwczesniej DD zatopily PL_TOPPa ku zdziwieniu reszty dowodcow... Ja po zlokalizowaniu i rozpoznaniu celu , a byl nim Cargo C3, juz ustawialem parametry torped i nagle uslyszalem wybuch... Okazalo sie ze marco_551 grasowal w pobliżu i dopadł go wcześniej...Obralem kolejny cel Cargo C2... Wydawał sie latwym kąskiem, ale to tylko pozory, dwie pierwsze torpedy trafily ale C2 nada sie trzymał. POdczas gdy ja usilnei probowałem bo zatopić wypuszcając kolejne torpedy ktore nie trafialy ( co bylo doysc frustrujace) marco_551 zalatwil Tankera T2. Gdy tak nieudolnie probowalem zatopic C2, zaskoczyl mnei niszczyciel poważnie uszkadzając kadług. NIe poddawalem sei jednak i przeczekałem go poczym ustawiajac sei tylem do nieszczesnego C2 odpalilem torepde rufową. Znowu pudlo.... Wokol mnie zjawilo sei juz około 3 niszczycieli, ale postanowilem przeplynac ciczaczem tużobok kadluba niedoszlego wraku C2 o sprobowac dokonczyc go z przedneij wyrzutni. Pomogl mi w tym marco nieco odciagajac DD. Udalo sie go w koncu dobic, gdy C2 wydawał kojące odbłosy pękajacych grodzi a ja cieszylem sie z sukcesu, ponownie zaskoczyl mnie DD doprowadzajac do zatopienia.... Na koniec doweidzialem sie, że rownież SubForce-1 został zatopiony.....
LUKASZ11 is offline   Reply With Quote