Thread: Polish Run
View Single Post
Old 11-30-06, 03:48 PM   #202
marco_551
Watch
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 21
Downloads: 9
Uploads: 0
Default

Polish Run 117 (29.11.2006. godz.22.00)
Misja: Nov_106C Convoy WS-12 (Part 2)
Host: marco_551
Ustawienia: 100% real
Typ okrętu: IXB (1941)

PL_Stett ---> przeżył
  • Troop Transport 8137 brt
  • Troop Transport 8103 brt
  • Troop Transport 8133 brt
tu-144 ---> rozłączony
  • Troop Transport 8213 brt
  • Troop Transport 7961 brt
LUKASZ11 ---> rozłączony
  • V&W Destroyer 1188 brt
Tasman ---> zatopiony


majama_PL ---> zatopiony


marco_551 --->przeżył
  • Troop Transport 8021 brt
================================================== =

Misja bardzo trudna przede wszystkim ze względu na pogodę i porę dnia. Bezksiężycowa noc tak ciemna, że "oko wykol". Najmniejszych szans na wypatrzenie czegokolwiek bez wcześniejszego nasłuchu. Te egipskie ciemności majama_PL przypłacił życiem: zaskoczył go blaszak, który pojawił się jak zjawa. Na domiar złego majama szedł na powierzchni co zredukowało jego szanse do zera. Sam miałem podobną sytuację ale jakimś cudem udało mi się uciec w głębiny bez zadrapania.
Przez większą część misji panowała taka cisza w eterze, że nie wiem kiedy PL_Stett i tu-144 posłali na dno swoje merchy. W tych warunkach (mam na myśli absolutne ciemności), ich tonaż to naprawdę nielada wyczyn - gratulacje Panowie!
Warto zaznaczyć, że nasz nowy wilk morski LUKASZ11 robi postępy z każdą misją. Jego trofeum tym razem stał się DD V&W - tak trzymaj!!!
Tasman co prawda nic nie ustrzelił ale pamiętać należy, że powrócił na morze po dość długiej przerwie. Za to godna pochwały jest jego determinacja w walce z irlandzką odmianą jaboli Jestem pewien, że już wkrótce wróci do starej formy i będzie jak za dawnych lat...
PS. Dobrze chociaż, że nie było gór lodowych...

Tabelki


Last edited by marco_551; 11-30-06 at 04:02 PM.
marco_551 is offline   Reply With Quote