Thread: Polish Run
View Single Post
Old 11-12-06, 11:40 AM   #177
lucienSeth
Medic
 
Join Date: May 2006
Location: Poland
Posts: 162
Downloads: 8
Uploads: 0
Default PolishRun misja 109

PolishRun misja: 109 (11.11.2006 godz. 00:00)
Misja: HX-72 (v. 2)
Host: lucienSeth
Ustawienia: 100% realizmu

marco_551 - przeżył - zatopił:
  • SM Defender - C3 Cargo - 5 935t
lucienSeth - przeżył - zatopił:
  • SM Tresilian - C2 Cargo - 4 895t
  • SM Leighton - C2 Cargo - 5 021t
-------------------------------
Razem: 9 916t

Tego dnia aż dziw że tak mało luda na necie było w końcu wolne. Byliśmy tylko we dwóch (Cpt.McCalne niestety ma kłopoty z grafą a był jak zwykle chętny).
Misja historyczna więc ilość statków konwoju, eskorty i u-bootów oraz warunki pogodowe i położenie są z godne ze źródłami. (To info dla tych co mają zamiar zjechać te misje za łatwość, to był szczęśliwy okres dla u-bootów, reszta na forum u-boots)
Pierwsze wrażenie dla mnie to ogrom konwoju 42 handlowce + eskorta. Wielkie strzelanie się zapowiadało, a tu mina, 7 przedwczesnych eksplozji torped u mnie. Z tego co wiem u marco podobnie. I dlatego wyniki takie słabe. Pozatym pare trafię i merch uszkodzony odpłynął. Chcieliśmy dobic 2 C3 ale udało sie to tylko marco ja przy podjeściu na powierzchni zostałem zaskoczony przez szybkie przybycie eskorty wezwanej przez uszkodzony C3 i przez to chybiłem z 3800m.
Eskorta na początku niemrawa ale jak dorwała kontakt to się nie chciała odczepić. Zakończyliśmy patrol z dużymi uszkodzeniami kadłubów mnie zostało 60% a marco 65%. Mam nadzieje że następna rozgrywka z tą mapą odbędzie się z wiekszą ilością graczy.

__________________
Człowiek budzi się rano, morze budzi się w nocy.
lucienSeth is offline   Reply With Quote