Thread: Polish Run
View Single Post
Old 10-22-06, 09:28 AM   #154
Markoff
Nub
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 4
Downloads: 0
Uploads: 0
Default Polish Run 104

Polish Run 104 (21.10.2006 godz. 22.00)
Host: PL_Marco
Ustawienia: 100% realizmu
Misja: David and Goliath
Okręt typu: VIIB (1940)

PL_Marco ---> przeżył
  • Fiji Light Cruiser 10725 brt.
  • Troop Transport 8006 brt.
OmegaU666 ---> zatopiony
  • Black Swan Frigate 1250 brt.
PL_Stett ---> zatopiony (bez zatopienia)
PL_Arek71 ---> zatopiony (bez zatopienia)
amigo24 ---> zatopiony (bez zatopienia)
marco_551 ---> zatopiony (bez zatopienia)



Daleka północ rok 1940. Wszystko zaczęło się bardzo szybko. Kontakt na hydro niemal natychmiast. Postanowiłem sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie i wypuściłem dwie rybki do Transport Troop'a z odległości 2600 m. (optymista !!!). Sukces był jednak połowiczny, trafiła jedna - jak się okazało to było zbyt mało. W czasie kiedy moje rybki płynęły w kierunku celu, nasz amerykański gość (OmegaU666) zakończył karierę Fregaty Black Swan co z euforią skomentował nie parlamentarnymi słowami (emocje!). Niestety już chwilę poźniej sam był na dnie. Po tym grę opuścili PL_Arek71 i amigo24, prawdopodobnie zostali zatopieni. Mnie szczęście opuściło kilka minut potem. Najpierw niewybuch podczas strzału do T3 a następnie ta sama historia z blaszakiem. W konsekwencji skończyłem ponad 1000 m. pod powieżchnią. Od tej pory to był teatr dwuch aktorów. PL_Marco zatopił dwie jednostki a nad nim spore stadko blaszaków, od których jego torpedy odbijały się jakby były z gumy. PL_Stett trzymał sie na boku wychodząc na czystą pozycje. Ale do czasu. Zapowiadało się niewinnie (tylko jaden blaszak), niestety trafił dość dokładnie i integralność kadłuba PL_Stetta spadła do poziomu 20%. Kiedy eskorta poczuła "krew", niemal wszystkie jednostki zaczęły go tropić. To musiało się skończyć tragicznie... PL_Marco przyczajony pod uszkodzonym Troop Transportem, bezpiecznie dotrwał do końca misji.


marco_551

mam jakieś kłopoty z logowaniem się na Subsim, stąd dwa profile bo działają qrna na przemian czy ktoś wie dlaczego tak jest???

Last edited by Markoff; 10-22-06 at 09:32 AM.
Markoff is offline   Reply With Quote