SUBSIM Radio Room Forums

SUBSIM Radio Room Forums (https://www.subsim.com/radioroom/index.php)
-   Subsim.com Polskojęzyczne forum dyskusyjne (https://www.subsim.com/radioroom/forumdisplay.php?f=205)
-   -   O.. Nareszcie mozna se pogadac. (https://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=90448)

Pole 04-05-06 04:47 PM

Quote:

Originally Posted by Polak
Zawsze chcialem pojechac do Belfastu i sie napic piwa :D
Irlandia to jeszcze nie tak daleko od Polski, i na szczescie tanie linje lotnicze tam lataja. :)

Hehe, ano Guinness jest tu w porzadku, Ulster fry tez, w ogole Belfast jest ciekawym miejscem. Tanie linie sa, tylko ,ze do Polski nic nie ma bezposrednio i trzeba tluc sie przez Londyn i wtedy to juz wcale nie jest tanio. Zreszta do Polski na razie nie chce mi sie latac, zreszta nie bardzo jest po co ;)

Pole

amigo 04-15-06 11:44 AM

Witam no to ja wypiję WASZE zdrowie polską Warką Strong- zapewno lepsza i mocniejsza od zachodnich wynalazków.
pozdrawiam

Grom 04-15-06 04:54 PM

Quote:

Originally Posted by amigo
Witam no to ja wypiję WASZE zdrowie polską Warką Strong- zapewno lepsza i mocniejsza od zachodnich wynalazków.
pozdrawiam

Nie wiem jak inni, ale ja mogę się rozkoszować polskimi wyrobami piwowarskimi u siebie. ;)

amigo 04-16-06 04:59 AM

No to bardzo miło Panowie- Polacy, że pomimo porozrzucania Was po całym świecie, mozemy popisać sobie na tym forum-poświęconym zresztą najlepszej symulacji U-boota-SH III.
Dobrze było by stworzyć zgraną pakę i prać ( w SH III) inne narodowości.
Niestety ja jestem dopiero na etapie nauki ręcznego ustawiania porametrów torped jakoś mi to nie bardzo wychodzi, ale jak wiem, są u nas fachowcy w tej dziedzinie.
Pozdrawiam

2019 04-16-06 05:37 AM

Quote:

Originally Posted by Grom
Quote:

Originally Posted by amigo
Witam no to ja wypiję WASZE zdrowie polską Warką Strong- zapewno lepsza i mocniejsza od zachodnich wynalazków.
pozdrawiam

Nie wiem jak inni, ale ja mogę się rozkoszować polskimi wyrobami piwowarskimi u siebie. ;)

Wczoraj jescze mialem Tyskie.
Unas mozna dostac polskie piwo ale trzeba wiedziec gdzie. :D

amigo 04-16-06 05:44 AM

2019- masz w podpisie fotke u-boota typu UB 1, posiadasz moze podobne jego fotki tylko wyraźniejsze???.
Tyskie??!! ostatni raz piłem nie rozwodniane rok temu, gdy kolega przywiózł mi prosto z browaru, te w sklepach sa jakby rozrzedzone.
Pozdr

Polak 04-16-06 06:31 AM

Dla mnie moze i byc rozwodniane :D i tak bedzie lepsze od Szwedzkiego piwa. Tu w Szwecji sprzedaja piwo o 3,5 % :lol:
Jak chcesz cos mocniejszego to musisz isc to specjalnego sklepu monopolowego, a tam sa takie ceny ze glowa boli. :yep:

Grom 04-17-06 03:41 PM

Quote:

Originally Posted by 2019
Unas mozna dostac polskie piwo ale trzeba wiedziec gdzie. :D

Jest:

Tyskie
Żywiec
Warka
Brok
Okocim

Można kupić albo w sklepiku, albo w pubie sieci "J.D. Wetherspoon", do tego jest i Żubrówka, albo cała gama wódek białych. To dla tych, którzy wolą mocniejszego drinka ;)

Kekacz 04-21-06 07:20 AM

O jak miło!

Witajcie tu zgromadzeni! :)

Na forum zaglądałem od dłuższego czasu, zarejestrowalem się niedawno, głównie z powodu dostępności do działu z modami SH3 :> Nawet nie patrzyłem niżej, dopiero trafiłem do polskojęzycznej częsci po wiadomościach POLAKa :)

W SH3 (wczesniej sh2) gram od premiery tego sima w naszym kraju. Z przerwą jesienno-zimową, teraz wrocilem i nie moge się oderwać. Nawet sny głupie mnie już napadają. Ostatnio śniło mi się, że strzelałem z flaka do mew, które nadlatywały całymi chordami :D

Trudno jednak dzielić czas pomiędzy grą a fotografią, która jest moją pasją, czasami sie udaje :)

On-line nie gram, na to już wogóle brak czasu. Trudno, jakoś przeżyję. Wiem co to jest adrenalina w pojedynkach z żywym przeciwnikiem, wszak uwielbiam simracing.

Tyle tytułem powitania.

Ps. A nasze piwo, zawsze mogę na miejscu za kogoś wypić, nie powiem, że bez przyjemności :D

majama 04-21-06 02:50 PM

Witajcie

Cieszy mnie ten polski zakątek, chociaz dalej najważniejsze rzeczy czyta sie na forum głownym po angielsku i dalej najlepszym polskim forum o ubotach jest Ubootwaffe Forum, to dobrze że to powstało. Miły ślad.

Kpt Lothar 07-06-06 02:50 PM

Czesc,

Milo czytac wreszcie subsim po polsku!
Jestem Tomasz i mam 26lat. Czê¶æ osób z bie¿±cego w±tku zna mnie bardziej ni¿ lepiej :hmm:.
W przeci±gu lat bylem czlonkiem najpierw PolishSeamen a potem VirtualPolishNavy. Gram g³ównie w DW; rzadzie w SH3 z powodu braku sprzêtu.
Pozdrawiam

Qppralke 07-12-06 10:45 PM

Kpt Lothar, hehe, pamiętam Cię jeszcze z VPN. Ale gdzieś Cię potem wsysło . Jak będziesz chciał popływać w DW w ławicy to zapraszam na ooo.vel.pl/forum . Ja mam ksywkę Qppralke. Pozdro

Kpt Lothar 07-13-06 02:29 AM

oo fajnie. poznajê.
ciekaw± macie stronkê i nazwa równie ciekawa. ja staram sie plywac KILO glownie, jako ze mam zamilowanie do "starszych" konstrukcji ktore plywaja na akumulatorach pod wod± i czasem musza wystawiac snorkela. :ping: :ping: :ping:

dodalem cie do gg.

torpcatcher 07-16-06 08:31 AM

Hey,

Jestem nowy na tym forum. Gram na GS w DW. Zawsze sie zastanawialem gdzie moge spotkac polskich graczy i znalazlem. This forum rocks:rock:. Mam nadzieje ze kotregos dnia razem zagramy.

2019 07-16-06 12:23 PM

No wlasnie cziekawie by bylo se pograc DW przes multi-player, do dzisiaj ani razu jeszcze mi sie to nie udalo. Zakazdym razem lobby jest puste.
Czy wy macie tak samo?


All times are GMT -5. The time now is 08:15 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 1995- 2024 Subsim®
"Subsim" is a registered trademark, all rights reserved.