SUBSIM Radio Room Forums

SUBSIM Radio Room Forums (https://www.subsim.com/radioroom/index.php)
-   Subsim.com Polskojęzyczne forum dyskusyjne (https://www.subsim.com/radioroom/forumdisplay.php?f=205)
-   -   O.. Nareszcie mozna se pogadac. (https://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=90448)

2019 03-09-06 06:18 AM

O.. Nareszcie mozna se pogadac.
 
Naprawde rze jest tak dzuzo Polakuw tutaj?
Dajcie sie znac.

(moj pisemny polski jurz nie jest tak dobry)

Polak 03-09-06 10:42 AM

Witaj kolego, wywalczylem dla nas Forum, za duzo polakow na forum narazie nie ma, ale przybedzie teraz jak dostalismy wlasne forum. :)
Dzisaj wieczorem rozpoczne kampanie reklamowa nowego forum. :yep: :D

2019 03-10-06 12:37 PM

Witam.
Widze ze kolega tez mieszka zagranicom.
Jak tam jest w szwecji?

Polak 03-10-06 04:00 PM

Nie najlepiej, ale w dzisiejszych czasach gdzie jest dobrze? :D
A kolega pozwoli ze sie spytam jak jest w Holandi?

2019 03-10-06 05:50 PM

No wlasnie wszendzie jest tak samo.
Da sie rzyc ale to nie jest tak jak se moji rodzicze mysleli jak tu pryjechali.

Czensto jeszcze witasz nasz kraj?

Bo ja co rok jezdze aby spotkac sie z rodzinom.
Czasami to mi bardzo brakuje.

Polak 03-11-06 07:03 AM

Czesto przebywam w Polsce, ale mam tez blisko do kraju, 19 godzin promem lub godzinka samolotem :) Na rok siedzie gdzies z 3 miesiace w Polsce. Owszem tez mi brak rodzinki ale rowniesz mi brakuje Polskiego piwa i Polskiej wodki :D

2019 03-11-06 08:13 AM

aha, polskie piwko.
tu w poblizu jest polskie biuro podruzy.
nietylko bilety morza unich dostac ale terz rozne produkty z polski, magazyny, no i terz piwo.

Polak 03-11-06 10:34 AM

Zazdroszcze! Tu w Szwecji panuje straszny socializm, sklepy monopolowe naleza pod rzad, maja calkowity monopol i straszne ceny. Jest tylko jeden gatunek polskiej wodki a polskiego piwa to juz oni chyba nie maja. Na szczescie mam znajomych ktorzy bardzo czesto jezdza do Polski, wiec zawsze cos mi kupia. Jak nikt nie jedzie do Polski to kupuje od Polskich tirowcow, oni zawsze cos maja :D
Ale trzeba uwarzac bo policji to sie nie podoba. :down:

XXi 03-13-06 04:13 PM

No cóż...

ja z kolei jestem rozpięty pomiędzy Warszawą a Nagoją. Różnica polega głównie ;) na tym , że tutaj prawie nie ma Polaków i cudzoziemców, a do Polski stąd daleko... około jedenastu tysięcy kilometrów.

Nie ma polskiego piwa ( w ogóle trudno o zagraniczne, a miejscowe jest OKROPNE ), a z innych alkoholi jedynie Żubrówka, której szczerze nie znoszę. Dlatego nie mam innego wyboru i od pewnego czasu polubiłem sake.


Japonia to naprawdę piękny kraj.. może kiedyś się bardziej na ten temat rozpiszę.

PL_General 03-13-06 04:31 PM

Witajcie Polacy :)
Mieszkam w niemczech i czesto gram w SH3. Jak narazie jestem w klanie Polishseamen :D
www.polishseamen.w-n.pl
Co by tu jeszcze powiedziec, jestem mlody :P (i to bardzo mlody)

Polak 03-13-06 05:42 PM

Quote:

Originally Posted by XXi
No cóż...

ja z kolei jestem rozpięty pomiędzy Warszawą a Nagoją. Różnica polega głównie ;) na tym , że tutaj prawie nie ma Polaków i cudzoziemców, a do Polski stąd daleko... około jedenastu tysięcy kilometrów.

Nie ma polskiego piwa ( w ogóle trudno o zagraniczne, a miejscowe jest OKROPNE ), a z innych alkoholi jedynie Żubrówka, której szczerze nie znoszę. Dlatego nie mam innego wyboru i od pewnego czasu polubiłem sake.


Japonia to naprawdę piękny kraj.. może kiedyś się bardziej na ten temat rozpiszę.

Kolego, jak wyladowales w Japonii??(Jesli moge sie spytac) :) Szczerze mowiac to bym sobie nigdy nie wyobrazil ze jakis Polak by tam pojechal. :lol:
Ladny kraj i napewno jest tam duzo mozliwosci ale tak jak napisales, to kawal drogi od Ojczyzny...
Mam nadzieje ze sie kiedys rozpiszesz nt. Japonii, z wielka przyjemnoscia bym przeczytal taki tekst. :up:

Quote:

Originally Posted by PL_General
Witajcie Polacy :)
Mieszkam w niemczech i czesto gram w SH3. Jak narazie jestem w klanie Polishseamen :D
www.polishseamen.w-n.pl
Co by tu jeszcze powiedziec, jestem mlody :P (i to bardzo mlody)

Witam na Subsim.com PL_General, bardzo mnie cieszy ze wpisales swoj pierwszy post tu na Polskim forum. :up:
Dobrze by bylo jak bys zrobil troche reklamy dla nas (polskiego forum) tam na Polishseamen. Forum jest nowe i malo ludzi wie ze istniejemy. :sunny:

XXi 03-13-06 06:28 PM

No cóż - w tym momencie mogę powiedzieć tylko że tu pracuję, na dodatek miasto w którym przebywam to NIE Tokyo - cudzoziemców jest tutaj bardzo mało, najwyżej kilka tysięcy; z tego Polaków jest, jak szacuję, najwyżej 20 osób ( i większość znam osobiście ).
No i jeszcze jedna uwaga na szybko: w Japonii angielski niekoniecznie jest przydatny. Szczerze mówiąc, współczuję osobom nie znającym japońskiego...

PL_General 03-14-06 07:47 AM

Jak chcesz to napisz tam posta, nie ma sprawy.
A nie chcecie sie u nas zarejstrowac i zagrac w Sh3, z polakami ??
My chesto gramy SH2 vs DC, ale zaczynamy teraz ciagle grac w SH3 od 20.03.06.
Mamy tez oczywiscie komunkator glosowy o nazwie Ventrilo. Napiszcie do Admina U-96 i wam wszystko powie.
Wiecie nie bardzo umie anglika, jak bym cos nie kapowal w jakims postcie to pomozecie mi ??

XXi 03-14-06 09:33 AM

Hm... z pomocÄ… po niemiecku, angielsku nie ma problemu.

PL_General 03-14-06 03:33 PM

Niemiecki umiem bezproblemowo, przeciez zyje w niemczech. Problem w angliku, bo dopiero mam 2 rok.


All times are GMT -5. The time now is 06:42 AM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 1995- 2024 Subsim®
"Subsim" is a registered trademark, all rights reserved.