PDA

View Full Version : Nowe polskojezyczne forum


Polak
03-10-06, 04:37 PM
Witam wszystkich na nowym forum!

Mam na imie Sebastian i jestem tu moderatorem.
Bardzo prosze wszystkich o reklamowanie tego forum znajomym, i na innych stronkach. Administrator Subsim.com, Neal Stevens dal nam 90 dni zeby pokazac ze tu jest jakies zycie. Jak nikt nie bedzie pisal to forum zniknie.

/Wasz lokalny moderator Polak

Qppralke
03-21-06, 12:26 PM
Siemanko. W razie możliwości będę reklamówał. :-)

Polak
03-23-06, 06:46 PM
:)



:()1:

Pole
03-27-06, 05:10 PM
Witam wszystkich na nowym forum!
/Wasz lokalny moderator Polak

I ja wszystkich witam. Wlasnie nieco ochlonalem po przeprowadzce do Belfastu i uznalem, ze warto by zreinstalowac DW i wrocic na SubSim. Do tego jestem milo zaskoczony polskim subforum, nomen omen :)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Pole

Qppralke
03-30-06, 03:44 AM
Jak będziesz szukał przeciwnika do grania to daj znac :D

GG 9347710

Zwykle zbieram pare osób i obsadzamy łodzie podwodne , fregate i smiglowce .

jaxa
06-19-06, 02:32 PM
Ależ ze mnie tuman, jestem na subsim codziennie, a dopiero teraz zjechałem na dół i zobaczyłem polskie podforum:damn:
Mam nadzieję, że trochę nas tu się zgromadzi i będziemy mogli dyskutować o najważniejszych wątkach na forum ogólnym.

OuNiS
07-06-06, 05:27 AM
Witam wszystkich na nowym forum!

Mam na imie Sebastian i jestem tu moderatorem.
Bardzo prosze wszystkich o reklamowanie tego forum znajomym, i na innych stronkach. Administrator Subsim.com, Neal Stevens dal nam 90 dni zeby pokazac ze tu jest jakies zycie. Jak nikt nie bedzie pisal to forum zniknie.

/Wasz lokalny moderator Polak

Witam.

Dawno tu nie bylem. Troche sie tu pozminialo.
Ciesze sie ze bedzie mozna w ojczystym jezyku pogadac z ludzmi o podobnych zainteresowaniach.

Pozdrawiam wsztystkich.

torpcatcher
07-16-06, 08:25 AM
Hey wam,

bracia podwodniacy. Jestem czesto na Subsim.com i dopiero teraz zauwazylem ze mamay polskie frum :ping:. Mam nadzieje ze ono szybko nie zninknie.
Mam nadzieje ze bede mial przyjemnosc pograc z wami w DW albo SHIII.

Do uslyszenia

mcmt
07-23-06, 05:42 PM
Czesc!
Zadko ostatnio tu zagladam, aczkolwiek ucieszyl mnie fakt, ze tylu Polakow gra w tego typu gry. Nie zagladam tu, poniewaz wciagnal mnie bez reszty Battlefield 2 i na rzecz niego zarzucilem tymczasowo granie we Fleet Command, Sub Command oraz Harpoona, ale zareklamuje to forum, na boardach Battlefielda (www.battlefield.pl (http://www.battlefield.pl) oraz www.bfcentral.pl (http://www.bfcentral.pl)).
Mam ochote niedlugo sprobowac poplywac sobie "ochłapem" ;) (OHP) w Dangerous Waters, zatem mam nadzieje dostac nieraz torpeda od niejednego z was :know: .