View Single Post
Old 06-13-10, 01:30 PM   #16
tomfon
Grey Wolf
 
Join Date: Jan 2008
Location: CK7662
Posts: 918
Downloads: 178
Uploads: 4
Default

Thank you, IABL. This is a really nice addition! I guess your mod supersedes the "Lifeboats and Debris" mod, is this right?

Quote:
Originally Posted by melnibonian View Post
Χαίρομαι που το ακούω αυτό. Επιτέλους άλλος ένας Έλληνας. Είχε καταντήσει πολύ μοναχικό το μέρος
Καλησπέρα. Φαντάζομαι πως τώρα είναι λιγότερο μοναχικό... Μαζί με τον Μάνο, τον Convoy Hunter και τον geosub πρέπει να είμαστε περίπου 5 με 6. Φίνα!

Υ.Γ. Σας χρωστώ μια απάντηση. Τον Μάιο έλειψα για 10 μέρες και έπειτα ξέχασα παντελώς να απαντήσω. Μόλις στα μέσα της εβδομάδας διαπίστωσα πως το μέηλ σας βρισκόταν στο πάτο της λίστας... Όχι και πολύ ευγενικό εκ μέρους μου. Παρ'όλα αυτά δεν έχω άλλες ερωτήσεις. Απλώς να σας ευχαριστήσω ήθελα. Οπότε και επί τη ευκαιρία, ευχαριστώ για τον κόπο που κάνατε να με διαφωτίσετε. θα σας ενημερώσω για την τελική μου απόφαση.
__________________
"I would rather have questions that can't be answered than answers which can't be questioned." - Richard P. Feynman [1918/1988]

"I've missed more than 9000 shots in my career. I've lost almost 300 games. 26 times, I've been trusted to take the game winning shot and missed. I've failed over and over and over again in my life. And that is why I succeed." - Michael Jordan

Mods for SH3

Last edited by tomfon; 06-13-10 at 01:41 PM.
tomfon is offline   Reply With Quote