View Single Post
Old 09-08-06, 12:00 PM   #13
THE_ORZEL
Seaman
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 41
Downloads: 0
Uploads: 0
Default

Co potrzebujesz:

Nie wspomne wlasnej zdolonsci kturej niestety nie mozna nabyc szybko tylko z czasem i praktyka modyfikujac gry.

Maya 6.0 lub 7.0 lub jakom kowiek wersje masz. Ja wole nowsze. Nie uzywalem 3d max do robienia czy konwerttacji 3d modeli do sh3 ale na sile tez mozna leprzy jest jendak Maya do dzialania w obj formacie jaka wydaje Pack3d.

Pack3d wszystkie wersje. Njastarsza dziala najlepiej na importowanie i exportowanie modeli te pozniejsze dzialaja lepiej w edytowaniu wewnetrznych rzeczy dat file.

PaintShop pro lub Photoshop do edytowania i konwertowania textures itd.

010 Hexeditor lub inny dobry hexeditor.

Dodatkowe programy.

Deep Exploration na konwertacje roznych innych 3d modeli. (Wersja platna.)

MilkShape tez przydatny do konwertacji roznych 3d modeli. (Wersja platna.)

3d Object swietny orogram ktury moze otworzyc wile formatow 3d z gier itd. (Wersja platna.)

Powyzszcze wersje darmowe so dobre do ewaluacji ale nie do konkretnego uzywania.

Sonar_PL nie obraz sie ale jak pokazesz ze umiesz cos zrobic jak np dodac nowy 3d model lub dobrze zmodyfikjowany istniejacy 3d model do SH3 to jesli nie dokocze edutowac ta ORP Jaskolke to ja ci wysle i bedziesz mogl ja dokonczyc.

ORP Jaskolka jelsi chodzi o 3d model jest juz w grze plywa potrzebne jest tylko dodanie dziweku, uszkodzenia, ustawienia broni i innych kosmetycznych rzeczy moze tez leprzet textury.

Narazie i zycze ci powodzenia

Chris a.k.a Orzel

PS. Sa pewnie inne tools okturych zapomnialem w spomniec te powyzej programy to moja wlasna selekcja oprucz Pack3d ktury muisz miec. Ja podkoniec konwertowania ORP Jaskolki zrobilem wlasne plugins do Maya ktore sa leprze od pack3d ale ze wzgledu na legalne sprawy niemoge ich wydac chybaz ze jako wersje ogladajaca ale nie exportujaca. To ze wzgledu na Maya w Maya plugin muis byc tak zrobiony a zeby ni konflikotowal z licencja programu ktrego ty robisz 3d model czy edytujesz.

Last edited by THE_ORZEL; 09-08-06 at 12:06 PM.
THE_ORZEL is offline   Reply With Quote