View Single Post
Old 03-01-10, 01:24 PM   #11
col_Kurtz
XO
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 424
Downloads: 341
Uploads: 0
Default

U nas premierą już przesunęli o jeden dzień... Nietypowe, bo u nas gry wychodzą we czwartki

No jak dobrze pokumał ja hurhilskij jazyk, to ten DRM trzyma sztywno "twoje" ustawienia sieci i nic kolego nie poczynisz bo ci wywali grę Tak sobie myślę, że to pewnie zabezpieczenie, bo tak z otwartym netem siedzieć, to pewnie tak się zabezpieczyli.
Co do samej gry. Nie gram na manualu, jakieś 68% reala, ale głębokość torpedy lubię wybrać, tak by pod stępkę wepchnąć, czasami uda się złamać łajbę i ją podnieść
A tak serio... Czy to ma być tak, że jak mają przeładować torpedę, to ja tup-tup-tup do torpedowni i: ŁADOWAĆ?!? a potezm zurick do peryskopu... i z powrotem: tup-tup-tup... PAL!?! Czy ja Ben Johnson, albo jaki inny Woronin bym tak biegał po pokładzie? Na jaką cholerę załoga? Do gadki - szmatki?
Może ostro powiem, ale z tego symulatora oni robią FPS`a i zaraz dadzą mi pistolet w garść bym załogę zatopionego statku dobijał
Że detale wypieścili, grafę i model zniszczeń... Nie mogli zostać przy układzie SH III + SH 4 UBM?
No i kampania krótciutka... i tylko VII, a gdzie IX?!? CHodziły tak samo jak VII od `39 a teraz co? Na każdą łajbę nowy dodatek i mam z kieszeni łuskać 120 złociszy? To co... 360 na całą grę? Na raty mam ją kupować?!?
SH4 jak kupiłem, to niemal płakałem... z ilości błędów... Wydali UBM... a tu kamraty po angielsku gadają mi na pokładzie... Nie można było przewalić tego choćby z SH3?

Pozostaje czekać aż stanieje do 40 i wtedy będę myślał... Póki co, SH4 + OMEGU i tyle mojej kasy widzieć będą
col_Kurtz is offline   Reply With Quote