Thread: Polish Run
View Single Post
Old 11-30-06, 07:21 PM   #204
lucienSeth
Medic
 
Join Date: May 2006
Location: Poland
Posts: 162
Downloads: 8
Uploads: 0
Default Polish Run 118

Polish Run 118 (30.11.2006. godz.22.00)
Misja: Nov_81C (WPL)
Host: lucienSeth
Ustawienia: 100% real

lucienSeth - przeżył - zatopił:
C2 Cargo - 4 937 t
TroopTransport - 7 894 t
----------------------------------
Razem: 12 831 t

Tasman - zatopiony - zatopił:
C2 Cargo - 4 987 t

LUKASZ11 - przeżył - bez zatopień
grallmn - rozłączony
----------------------------------

Misja dosyć ciekawa, dużo szukania celu. Jednak ograniczenie czasowe (90 min) w opisie jest wg. mnie bez sensu.
Po długim szukaniu trafiłem wprost na czoło konwoju. Na poczatek trafilem 2 x C2 jeden z dyżym przechyłem na rufe poszedł dalej, drugi z pożarem również dopiero trzeci C2 poszedł do Neptuna. Potem C2 trafiony przez Tasmana. Eskorta innych niepokoiła mnie jakby nie widziała. Miałem więc czas na wpłynięcie w środek konwoju i przeładowanie. Tasmana w tym czasie dopadła eskorta. Chybiłem do C3, T2 i TroopTransporter'a. Drugiemu jednak nie przepuściłem i to trafilem go w ostaniej chwili zatonął minutę przed końcem gry.
O 7:19 wypuściłem rybke w stronę C3 skubaniec zastopował z pożarem i przechyłem na rufe. Zatonął o 7:46. (nie liczony do rankingu) Ostatnia torpedę strzeliłem również do C3, zastopował i nic. Na końcu misji widziałem 2 unieruchomione i 2 ciężko uszkodzone merchy. Ostatniego w celach treningowych dobił LUKASZ11 (ten z przechyłem na rufe).



Uważam że nie powinniśmy ograniczać czasu misji tylko dlatego że tak jest napisane w opisie, co innego rodzaj U-Boota i data jego produkcji.

pozdr.
__________________
Człowiek budzi się rano, morze budzi się w nocy.
lucienSeth is offline   Reply With Quote