Thread: Polish Run
View Single Post
Old 09-06-06, 05:50 PM   #87
PL_Marco
Mate
 
Join Date: Aug 2006
Location: Poland
Posts: 51
Downloads: 32
Uploads: 0
Default

Polish Run patrol 65 (06.09.2006 godz. 22:00)
Host: arcturus1974
USTAWIENIA: 100% real
Misja: "Wilki Nocy"

PL_Marco ---> przeżył, zatopił:
Coastal Merchant (1999 BRT)

arcturus1974 ---> przeżył, ale nic nie zatopił

captstubing1971 ---> zatopiony, nic nie zatopił
semen35 ---> zatopiony, nic nie zatopił
Fireman_GER ---> zatopiony, nic nie zatopił
Bull639 ---> jak wyżej


Misja, jak misja, ale w jej opisie było iż będzie to słabo chroniony konwój (niechce sobie wyobrażac jak według jej autora wygląda mocno chroniony konwój). No zaczeło się od tego iz oprócz mnie i arcturusa którzy chcieliśmy podejśc "po cichu" to reszta szła chyba jak leci (Bull639 wylazł nawet na powierzchnie) i zaczeli ściągać całą eskorte donas). Jak tamci się strzelali to ja posyłam cygara do mercha (chyba C3) ale jedna moja rybka sie odbija a po trafieniu drugiej merch zaasuwa dalej jak gdyby nigdy nic , a arcturus w tego mercha chybia. Potem następuje odwrócenie ról i polowanie na nas (czyli mnie i arcturusa bo reszta już chyba była na dnie).

Mi się udaje jeszcze wyskoczyć i posłac na dno mercha, ale zato DD się mną zainteresowało, ono miało szczęście (zaś się moja torpeda odbija) lecz w zamian mnie nie staranowało tylko skręciło w inną strone a ja sie wywinołem. arcturus traci chyba w tym czasie peryskopy, i ukrywa się przy dnie siedząc cicho, ja jeszcze raz próbuje pozbyć sie jednej z korwet które go nękaja (bezskutecznie). A potem to juz silent run i zmykam z miejsca bitwy (notabene to głębko niebyło). I na tym kończy się misja. I kolejnym razem się udało wymknąć i cos zatopic

tabelki końcowe
http://img209.imageshack.us/my.php?image=schowekui3.jpg
http://img301.imageshack.us/my.php?i...chowek2ya5.jpg

PS. Aha a gdzie było wsparcie lotnicze co nam obiecywał Marszałek G.... na początku misji

Last edited by PL_Marco; 09-07-06 at 06:27 AM.
PL_Marco is offline   Reply With Quote