View Single Post
Old 07-26-06, 01:46 AM   #12
OuNiS
Engineer
 
Join Date: Nov 2002
Location: Poland
Posts: 209
Downloads: 70
Uploads: 0
Default

Quote:
Originally Posted by lucienSeth
The Grey Wolves v.2 jest troche wg. mnie spieprzeprzony (chłopaki przesadzili :P)
Teraz testuje NYGM TonnageWar i Living SH3 są ok. Dodaje jeszcze do nich mod z ruchem w portach i robi całkie wypasiny realiz .

Postaram się wrzucić dzisiaj na ten FTP wszystkie MOD'y które mam. Oczywiścia są lekko odsiane z różnego rodzaju śmieci co wywalają gre.

Teraz pracuje nad zrobieniem moda dla PolishRun który by nie wywalał ludzi z trybu multi jeśli ktoś go nie będzie miał.
pozdr.
Generalnie wole Tonnage od GW, chociaz obydwa ledwo chodza na mojej maszynie. Jednak w Tonnage War dostrzeglem, ze np. troche przesadzili z realizmem w przypadku dryfowania okretu i opadania w dol. To co jest napisane w manualu ma sie nijak do tego jak jest w grze. Tzn. predkosc 1 wezla w zaden zywy sposob nie gwarantuje utrzymania poziomu zanurzenia.
Jezeli grzebales w tym modzie, wiesz w jakim pliku mozna znalezc te wartosci? Sprobuje sam troche poeksperymentowac, bo pomysl wydaje mi sie dobry.
Z Tonnage War wybralbym jeszcze ruch w porcie i modyfikaqcje instrumentow do wykreslania kursow na mapie (to naprawde przydatna rzecz) ale proba podgrania tego bez wczesniejszego zainstalowania Tonnage wywala gre podczas konwej fazy wgrywania misji.
OuNiS is offline   Reply With Quote