SUBSIM Radio Room Forums

SUBSIM Radio Room Forums (https://www.subsim.com/radioroom/index.php)
-   Subsim.com Polskojęzyczne forum dyskusyjne (https://www.subsim.com/radioroom/forumdisplay.php?f=205)
-   -   dlaczego mogę zainstalować tylko jednego moda z paczki (https://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=205345)

ronin_v 06-24-13 08:59 PM

dlaczego mogę zainstalować tylko jednego moda z paczki
 
Mam w JSGME zainstalowanego moda: NewUIs_TDC_7_4_0_ByTheDarkWraith
i wszystko jak widać gra działa i jest okej.
Ale chcę zainstalować kolejne mody i dostaję taki komunikat gdy w JSGME przenoszę moda z lewej tabeli na prawą:
-------------------------------------------------------------
"..."OfficerA.dds" has already been altered by the "NewUIs_TDC_7_4_0_ByTheDarkWraith" mod.

"OfficerB.dds" has already been altered by the "NewUIs_TDC_7_4_0_ByTheDarkWraith" mod. ..."
(te dwa komunikaty w górnej części)

"...Enabling this mod 'may' have adverse effects on your game. Are you sure you wish enable this mod?..."

--------------------------------------------------------------
I mam do wyboru YES albo NO

jak poprzednio inny drugi mod tak wgrywałem a gra z jednym chodziła, to jak akceptowałem YES, to potem gra mi się już w ogóle nie chciała włączyć.
Z góry dziękuję za pomoc.

A pierwsze zrobiłem tak... sciągnąłem moda-paczkę NewUIs_TDC_7_4_0_ByTheDarkWraith
który po rozpakowaniu składał się z około 10 innych modów, więc wziąłem jednego z tych modów z paczki o nazwie NewUIs_TDC_7_4_0_ByTheDarkWraith
i skopiowałem do katalogu MODS będącego w katalogu z grą i mod zaczął normalnie chodzić w grze, jak skopiowałem następnego moda z paczki pod MODS i chciałem go zainstalować przez JSGME to wyskakiwał mi komunikat jaki wam napisałem powyżej i nie wiem co z tym robić.

Polak1982 06-25-13 03:17 AM

Prawdopodobnie chodzi oto że oba mody mają te same pliki i się będą gryzły.

Ja mam podobny komunikat gdy chce dodać np. USS Skipjack przy zainstalowanym USS Ohio. Po zainstalowaniu ich razem USS Skipjack nie ma kiosku i peryskopów a USS Ohio uzbrojenia.

ronin_v 06-25-13 08:02 AM

Tak, tylko to jest mod sciągnięty z subsim. Rozpakowuje moda na kompie w utworzonym katalogu, w modzie znajdują się inne mody.
Kopiuję jednego moda z listy pod katalog MODS no i... działa wszystko ok.

Tylko co dalej, kopiuję następnego moda z listy pod katalog mods, chcę zainstalować przez JSGME i lipa... wyskakuje to ostrzeżenie. Więc go nie instaluje, bo mi przestanie działać gra. No i co z tym robić?

stanger 06-25-13 10:46 AM

Nie znam tego moda ( NewUIs_TDC_7_4_0_ByTheDarkWraith), ale - jak piszesz - skoro jest tam 10 innych modów, to zapewne chodzi o mody opcjonalne, jak np.: nie podoba ci się wygląd jakiejś tekstury z podstawowego moda to instalujesz moda opcjonalnego (wtedy klikasz "yes" przy wspomnianym przez Ciebie komunikacie JSGME). Jeśli instalacja któregoś z tych opcjonalnych/dodatkowych modów powodowała by jakąkolwiek niestabilność gry, to autor na 100% napisał by o tym w "read me" (dodatkowo na pewno napisał o kolejności instalowania itp. - myślę, że warto poczytać).


All times are GMT -5. The time now is 12:14 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright Š 1995- 2024 Subsim®
"Subsim" is a registered trademark, all rights reserved.