PDA

View Full Version : Który mod lepszy ? GW czy NYGM.


NiKuTa
10-02-06, 07:42 PM
Sa dwa dobre mody GW i NYGM. Moje pytanie jest takie jak w temacie.
Który mod jest lepszy? Oczywiscie mówie o realizmie. Ostatnio nie zagladałem na forum SubSim i nie wiem który mod poprawia lepiej/bardziej realizm gry a czytać wszystie tematy na ich temat to zajmie mi troche czasu a szczerze mówiac nie chce czekać. Chce zagrać w jeden z tych super modów :)

wojciech kucharski
10-06-06, 06:52 PM
Moim skromnym zdaniem najlepsze jest połączenie GW - wszystko co jest związane z grafiką, jest mało klatkożerna, a kampanię i pliki odpowiedzialne za realizm z NYGM2.2, to chyba najprostsze rozwiązanie.

s3bamaya
10-13-06, 06:22 AM
czy istnieje może jakiś poradnik które pliki i katalogi za co odpowiadają, czy trzeba to zrobić metodą prób i błędów ?

dhaalque
10-15-06, 03:17 PM
mam polski oryginal sh3 i patcha cenegi 1.4 i gw chodzi mi idealnie natomiast instalacja nygm konczy sie tym ze proba uruchomienia powoduje czarny ekran zawsze po weryfikacji plyty nie ma nawet wirujacego loga ubisoftu i "program nie odpowiada":shifty: .
1. jak Wy sobie radzicie z instalacja nygm tw na polska wersje? wszystkie mody instaluje zawsze przez jgsm. probowalem i nygm 2.0 i ostatnio nygm 2.2 zadnej roznicy:-? . aha gra tak samo reaguje na moda rub.
2. czy improved u-boot ktos z Was testowal? dobre to jest?