PDA

View Full Version : Malysz wygral w Oslo!!!


Polak
03-12-06, 10:19 AM
Czy nasz orzel wraca do starej formy? :D

http://sport.onet.pl/1276862,wiadomosci.html

jaxa
03-13-06, 12:50 PM
Pewnie zmienił się dostawca bułek i bananów :D
Oby tak dalej, chociaż szkoda, że to nie Turyn.

Polak
03-13-06, 02:10 PM
Szkoda, szkoda, osobiscie myslalem ze Malysz juz sie skonczyl.
Fajnie bylo by jak by znowu zaczal wygrywac. :)

JiMi
03-16-06, 06:04 AM
dla mnie to on i tak pozostanie bogiem :) czy bedzie wygrywal czy nie pokazal wszystkim wytarczajaco duzo ;) nie wyobrazam sobie presji psychicznej jaka musial znosic jak wygrywal sezon za sezonem....przyzwyczail polakow do tego ze wygrywa wiec jak przestal zaczeli na nim psy wieszac - co za narod......

XXi
03-17-06, 10:42 AM
Mogę się pod tym tylko podpisać... jak dla mnie, Małysz spełnił swój obowiązek ( w tym sensie że obowiązkiem jego jako sportowca jest brać udział w zawodach i wygrywać, skoro na taką karierę się zdecydował ) więcej niż w 100%. Osiągnął więcej, niż naprawdę bardzo wielu innych i uważam że wieszanie na nim psów dlatego że nie jest w stanie zachować doskonałej formy zawsze i wszędzie jest... po prostu gorzej, niż wredne.

Ja wiem, że tak jest z miłością tłumów, ale...

Polak
03-17-06, 12:08 PM
Malysz zawsze byl, i zawsze bedzie Bogiem :yep:

Sebek
04-05-06, 04:23 AM
Panowie. To jest bez sensu. Nazwa strony wskazuje że dotyczy okrętów podwodnych i wszystkiego co ich dotyczy. Ale myślę że zwłaszcza SH3. Na temat Małysza na pewno są stworzone inne fora na których można wymieniać się wrażeniami z jego dokonań.
Powinniśmy zachować porządek, tym bardziej że jak czytałem forum zostało stworzone na próbę. Nie zaśmiecajmy ogródka.

Pozdrawiam i bez obrazy.

Polak
04-05-06, 05:17 AM
Opis tego forum mowi "i wiele innych tematow", oznacza to ze prawie wszystkie tematy sa tu dozwolone. Nie jest to "SHIII Polskojezyczne forum dyskusyjne" tylko "Subsim.com Polskojezyczne forum dyskusyjne". Forum Subsim.com skalada sie z wielu roznych czesci, Dangerous Waters, Other Games, Pirates, General Topics, SHIII itd. Akurat ten temat zalicza sie pod kategorie General Topics.

04-09-06, 12:24 PM
OK. Przepraszam. Teraz wszystko jasne :up:

amigo
04-16-06, 05:20 AM
Panowie zupełnie się zgadzam z Waszym zdaniem co do Małysza, niestety zmienność traktowania obiektów uwielbienia i kultu, jest u Polaków dość znana, najgorsze jest to, ze wpadają w skrajności z ubóstwiania do nienawiści. Wielu wybitnych Polaków odczuło to na własnej skórze.
Starsi koledzy zapewnie pamiętają Kazia Deynę- w latach 70 -tych był bożyszczem Warszawiaków i wszystkich Polaków, dosłownie noszono go na rękach, gdziekolwiek pokazał się zawsze otaczała go grupa rozentuzjowanych fanów, a później, gdy z wiekiem, jego świetność minęła ci sami ludzie wybijali mu szyby w oknach-jest to jego wypowiedź zgdy już mieszkał w USA.
i to jest przykre