PDA

View Full Version : SH3 - jakie mody uzywacie?


Yoriyn
02-06-08, 04:30 AM
Coz pytanie w zasadzie jak w topiku. Ja osobiscie uzywam wszystkich widniejacych w moim podpisie + czekam na dwa kolejne ciagle jeszcze nie kompatybilne z gwx 2.0. To jest: Longer Repairing Time (LRT 1.35 - kompatybilny z gwx 1.03) i Depth Charge Shake (DCS 1.04) te dwa mody sa naprawde rewelacyjne. Jesli chcieli byscie przezyc patrol jak w "Das boot" to polecam. W koncu naprawy beda trwac godzinami, a nie po 1-2 minuty i czesto bedziecie przerywac patrol z powodu uszkodzen.

XXi
02-06-08, 07:17 AM
Dość podobnie - SH3 1.4b + GWX 2.0. Do tego kilka modów:

Church`s Observation Scope - zmienia wygląd peryskopu obserwacyjnego na taki jaki był w rzeczywistości, jedną skórkę do IXD2 bo używam w jednej kampanii tego okrętu.

Kilka drobiazgów wrzuconych razem z GWX, jak 16km Atmosphere, late War Snorkel Sensor Antennas itd.

Jeszcze jedna uwaga - korzystam też z moda dającego dostęp do XXI w 1942. Po zaliczeniu ładnych paru kampanii na wysokim poziomie realizmu, rozbijaniu się po wszystkich ważniejszych teatrach wojennych w tej chwili podchodzę do gry trochę luzacko. Po pierwsze, jest to mimo wszystko całkiem fajne. Po drugie - w tej chwili absolutnie nie mam czasu na wynalazki typu 1xTC czy ręczne ustawienia torped. Wystarczy mi świadomość że te pół roku tem utrafiałem we frachtowiec bez podnoszenia peryskopu :)

Teraz jednak siedzę niemal non stop w robocie i po prostu nie mam już na to czasu...

Abd_von_Mumit
02-06-08, 11:19 AM
Jak w podpisie: GWX 2.0, SH3 Commander (nie całkiem mod, raczej nakładka), SH3 Real Weather Fix, OLC GUI (rewelacyjny), SH3 Gen (nakładka) i jakieś tam drobiazgi w rodzaju skórki. Czekam na Big Dials (dziś się ukazały, trzeba przetestować), Longer Repair Times, być może wrócę do Depth Charge Shake.

Nie wyobrażam też sobie nieużywania SetKeys, mnóstwo dodatkowych skrótów sobie porobiłem (nienawidzę myszki).

ubootwafel
11-01-08, 07:14 AM
ja uzywam:
GWX2.1 + torpedo damage final ver2.0 + racerboys's hud for Milkman + english nav map and grid refs + main movie das boot + open hatch + poul sound GWX2.1 + lifeboats & debris v3B + medium depth charge shake + olce2 + GWX 16km atmosphere + olce2 adjusted enhanced particle effects GWX2.1 + olce2 crew skin GWX2.1 + RBS1 sh4 effects GWX2.1 204f + water stream &exhaust smoke + STzSinkingShipFix2.1

dzejkob
02-05-09, 03:27 AM
Hej, jestem tutaj nowy, więc mam nadzieję, że mi pomożecie. Chodzi mianowicie o dodatek "Depth Charge Shake". Zainstalowałem GWX 3.0. i ten dodatek w wersji 2.01. jednak nie działa tak jak powinien, mianowicie nie rzuca moją łodzią w czasie eksplozji bomb głębinowych. Może jest nowsza wersja, która współpracuje z GWX 3.0 lub poprostu tego już nie ma albo ja coś źle robię?

wandal02
05-02-10, 01:45 PM
TMT v2
GWXPL - Przywróć tło muzyczne SH3
GWX - Main movie - 'Das Boot'
GWX - Lite Harbor Traffic
GWX - Late War Sensors Snorkel Antennas
GWX - Enhanced Damage Effects
GWX - English Nav Map and Grid Refs
GWX - Axis Mediterranean Aircraft Skins
DDBattle
DDType-7
DDTypeM
DE Hilfsflugzeugtrager
DneprHS
Egret class sloop
EoBritainArmed
Finalversion_Spee
GermanCL Karlsruhe v2.1
Gneisenau Mod
Grimsby class sloop
HMS HOOD
Improwed Smoke
Jap-Handelskreuzer
KFK_ohne_Kaptain
komuniaty pl
Koons9bseacamo
SSRexFixed
ssNormandieArmed
SH3-Schute
RMSTitanicFin
maiale SH3
Med_Merchant_11v1.0
Minenleger
NCV_Aquila
New_T-2_Tanker_v1.0
NPL_KDF
Old Passenger Liner
Q Ship mod
QueenElizabethArmed
GWXPL OLw4 - Spolszczenie dla GWX 2.1
Trawler
spolszczenie
OLC GUI 1.2.7 Core Files
DoubleMastValues
OLC GUI 1.2.7 Dark Files

Głównie większość modów to statki i nakładka do gry-ale odnośnie głównego wątku to w samym dodatku GWX3.0 jest ten efekt już zainstalowany ( gdy głębinówka mi przy okręcie eksploduje pokład pod nogami szaleju dostaje, a przez drgania trudno odczytać wskazania zegarów ) - jeśli masz zainstalowane GWX 3.0!!!

sonar_PL
06-07-10, 04:22 AM
92%-96% Polski gra na U-BOATS: TOTAL WAR :03:

Dołączcie do nas :salute:

ubootwafel
07-04-10, 06:38 AM
TMT v2
GWXPL - Przywróć tło muzyczne SH3
GWX - Main movie - 'Das Boot'
GWX - Lite Harbor Traffic
GWX - Late War Sensors Snorkel Antennas
GWX - Enhanced Damage Effects
GWX - English Nav Map and Grid Refs
GWX - Axis Mediterranean Aircraft Skins
DDBattle
DDType-7
DDTypeM
DE Hilfsflugzeugtrager
DneprHS
Egret class sloop
EoBritainArmed
Finalversion_Spee
GermanCL Karlsruhe v2.1
Gneisenau Mod
Grimsby class sloop
HMS HOOD
Improwed Smoke
Jap-Handelskreuzer
KFK_ohne_Kaptain
komuniaty pl
Koons9bseacamo
SSRexFixed
ssNormandieArmed
SH3-Schute
RMSTitanicFin
maiale SH3
Med_Merchant_11v1.0
Minenleger
NCV_Aquila
New_T-2_Tanker_v1.0
NPL_KDF
Old Passenger Liner
Q Ship mod
QueenElizabethArmed
GWXPL OLw4 - Spolszczenie dla GWX 2.1
Trawler
spolszczenie
OLC GUI 1.2.7 Core Files
DoubleMastValues
OLC GUI 1.2.7 Dark Files

Głównie większość modów to statki i nakładka do gry-ale odnośnie głównego wątku to w samym dodatku GWX3.0 jest ten efekt już zainstalowany ( gdy głębinówka mi przy okręcie eksploduje pokład pod nogami szaleju dostaje, a przez drgania trudno odczytać wskazania zegarów ) - jeśli masz zainstalowane GWX 3.0!!!

trochę tego napakowałeś... :yeah:

moje aktualne:
http://img412.imageshack.us/img412/6528/mojemody.jpg

coś czuję, że olce2 niepotrzebne tu :hmmm: no i nie wiem czy ważna jest kolejność wczytywania modów :06:

Yoriyn
11-24-10, 06:06 PM
A co to jest za mod uboat total war i jakie sa roznice w porownaniu z gwx?

Kolejnosc wczytywania modow jest niesamowicie wazna!!

Ale ruch tutaj, na polskim forum.

sonar_PL
04-05-11, 05:30 PM
zajrzyj i zaloguj sie na www.wardc.dbv.pl

jest w dziale DOWNLOAD w dwoch paczkach plus patch 1.5

ocen sam. mod pisany pod multi zmienia totalnie oblicze gry...

obecnie odbywa sie na nim ranking na www.polishseamen.com.pl

Maverik010
10-30-11, 02:23 AM
Ja używam
http://img195.imageshack.us/img195/4012/modsh.jpg
+ SH 3 Commander